Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gaz ha 13,5 evesen barbizok?

Gaz ha 13,5 evesen barbizok?

Figyelt kérdés
2015. okt. 30. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Lány vagy?
2015. okt. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Annyira nem, csak ne reklamozd
2015. okt. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lany vagyok igen
2015. okt. 30. 16:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz, én 20 éven felül is eljátszogatok a kisautókkal. Inkább ilyesmivel foglalkozz mint a sok lezüllött alja kortársad.
2015. okt. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Inkàbb barbizz ennyi idősen mint hogy a fa*t markolàszd.
2015. okt. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem annyira nem, én is barbiztam még ennyi idősen...A legjobb barátnőmmel együtt :D Mondjuk akkor már elég érdekes sztorikat találtunk ki xd Szerintem amikor a szüleink hallották, milyen párbeszédek folynak le köztünk barbizás közben, elgondolkodtak, mit rontottak el a nevelésünkben...xd De mindkettőnkből viszonylag normális ember lett :)

18L

2015. okt. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt csinálsz amit akarsz a szabadidődben, ha gáz mások szerint ha nem az! Szabad vagy. Ha barbizni szeretsz ki vagyok én vagy akárki hogy megmondjuk neked hogy ne tedd? Játssz azzal amihez kedved van és örömödet leled benne.
2015. okt. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!