Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek fura, hogy 16...

Szerintetek fura, hogy 16 évesen minden vágyam egy regényt írni?

Figyelt kérdés
Már alsós koromban többször írtam 2-3 A/5 ös oldalnyi meséket. Nem vagyok túl okos, se művelt, egyedül fogalmazni szeretek, de mániám az is, hogy helyesen írjak.
2015. okt. 20. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon jó ötlet :D kreatív, és segít a stresszt is levezetni, és persze közben szókincsed is fejlődik, szerintem próbáld meg, max megtartod magadnak, egy tanulópénznek egy komoly műhöz :D
2015. okt. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 _Harry Potter_ ***** válasza:
Nem. Jó dolog ez.
2015. okt. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem megerősítést vársz, nem a véleményünkre vagy kíváncsi. De amúgy jó dolog, csináld ameddig van hozzá kedved. Én angol nyelvű rövid történeteket írok pénzért, és nagyon visszasírom az időket amikor még azért csináltam mert érdekelt.
2015. okt. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nem fura egyáltalán.Én még csak 12 éves vagyok de én is nagyon szeretnék írni egy regényt.
2015. okt. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12 éves korom óta próbálkozom az írással. Írtam is párat, de azok utólag visszaolvasva egyáltalán nem tetszettek, úgyhogy kidobtam őket. Most 19 vagyok, és egy éve tervezek egy újabb regényt, időhiány miatt viszont eddig nem tudtam elkezdeni. Mindazonáltal idő közben bővült a szókincsem, és kialakult a helyesírás iránti igényességem is. Esetleg azért tekinthetnek rád furán ezért, mert ahogy észreveszem, az én kortársaim közül sincsenek sokan azok, akiket egyáltalán érdekel ilyesmi, fiatalabb korosznály esetében meg pláne. Úgyhogy hajrá :)
2015. okt. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*korosztály
2015. okt. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
igen
2015. okt. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem fura.
2015. nov. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!