Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most gyerekes vagyok vagy...

Most gyerekes vagyok vagy sem? Egyik haverom azt mondja igen másik hogy nem. Szeretem a gyerek dalokat, örömömben ugrálok, színezgetek, szeretem meséket, valamint szeretek játszani. F

Figyelt kérdés

gyerekes dalok alatt halász juditot és pár american nursery rhymes-t értek :)


egyik azt mondja nem vagyok gyerekes. amásik pedig hogy elviselhetetlenek ezek a tulajdonságaim és gyerekesek. melyik az igaz?


2015. okt. 30. 17:07
 1/5 A kérdező kommentje:
jah am a plüssöket és legókat is szeretem.
2015. okt. 30. 17:08
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Bármilyen korú is vagy, ha a dolog érdekel és szereted,, csináld. Mindig jobb, mint ha kocsmatöltelék, vagy drogos lennél.
2015. okt. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem gyerekes vagy. Ami addig nem baj míg nem mások előtt csinálod
2015. okt. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A gyerekesség, más szóval infantilizmus NEM az, amiről írsz.

Utóbbi lényege az általános felelőtlen hozzáállás az élethez, a beszűkült és önállótlan gondolkodásmód.


Akiknek felnőttes szokásaik vannak, közülük sokan infantilisek.

KÖZEL SE MINDEGYIKÜK! De egy jó részük.

Pl a problémáik elől menekülő kocsmatöltelékek, drogfüggők, divatmajmok:

infantilisek, gyerekesek.


Amiről te írsz, az GYERMEKI, kedves dolog, sőt, meg kellene tanulnia minden felnőttnek előhoznia magából a saját elveszett, gyermeki oldalát.


Érdekelheti egy felnőttet számos felnőtt jellegű dolog IS amellett.


(Én is szeretem a gyerekdalokat, és ha normális közegben vagyok , én is kimutatom örömem, bánatom. Imádom a plüst, és az aranyos dolgokat, imádom a gyerekzenék egy részét, de a nagyon durva metált is, és az eredeti, elvont zenéket szintén. Nézek animációkat, mind a felnőtteknek valóakat, mind pedig gyerekmeséket, önmagam miatt is, meg gyerekekkel együtt is, adott esetben.)


Egy hetero pedagógus férfi.

2015. okt. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Lehet hogy tesók vagyunk? 😁

(36/F)

márc. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!