Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy 14 éves srác vagyok, két...

Egy 14 éves srác vagyok, két nagyobb gyerek folyton b*sztat. Tavaly is csesztettek, átraktak másik osztályba, most a szünetekben csinálják. Lökdösődnek, oltogatnak. Valami tanács?

Figyelt kérdés

2013. szept. 13. 20:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

1, Küzdősport. Megvered őket, de visszajönnek még öt haverral... Szóval ez nem járható út.


2, Másik iskola... Ha kipécéztek, nemigen van más választásod. Én ezt csinálnám. Lehetőleg egy olyan, ahol több agya van az embereknek, mint itt... Tehát egy ennél jobb nevű iskola... Esetleg egy másik városban.

2013. szept. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, de én 8.-os vagyok,innen nem igen ajánlatos új iskolába menni az utolsó évemben, tehát 1 évig ki kell húznom..Valami más megoldás?
2013. szept. 13. 20:46
 3/12 anonim válasza:
Én is így voltam annó.Persze h az alacsony sovány gyerekre szállnak rá... Annyit tettem h megfenyegettem a gyereket ,hogy beárulom az o.f-jének és 2-es magaviseletet kap (nálatok 4-es).Így elvileg elvágom őt attól hogy valaha is valamire vigye.Mivel így nehezebb bekerülni vmilyen nem inas iskolába.Tehát vmi jobb nevűbe.És mivel tartott az o.f-jétől így leszállt rólam.Sajnáltam,hogy nincsenek normális barátaim akik kiálltak volna mellettem.De ez van.Bajban ismerszik meg a barát.És az enyémek csak haveroknak bizonyultak.
2013. szept. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

sovány voltam fiatalon, de nem volt a ruhámra írva, h országos junior kyokushin karate bajnok.

Középsuli elsőben egyből betalált pár negyedikes...aztán egy köríves rúgás mikor csattant a halántékon és leült a földre, a többi meg nézett h mi van, ott és akkor dőlt el a sorsom a középsuliban...másnap feldagadt, belilult fejjel még elnézést is kértek.

2013. szept. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Fú régen engem is piszkált egy idősebb fiú. Később szóltam egy tanárnak, aki attól kezdve figyelte. A szünetek ltalába 10 percesek ha a haveroddal vagy akkor nem hiszem h piszkálnának. Ha meg igen akkor csak kerüld őket. Vagy maradnak a tanárok :) 14L
2013. szept. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:) de a szünetekben is haverokkal vagyok,de úgy is odajönnek.
2013. szept. 15. 15:28
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha mégegyszer piszkálni kezdtek, beárullak titeket az ofőnek, majd az igazgatónak. Tagadni nem tudjátok mert szemtanú is van!


Mondd ezt nekik

2013. szept. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

De sajna nem tartanak az ofőtől sem,sőt még csesztetnének vele..

De már megvan a megoldás..mindenkinek aki hozzászólt köszönöm!:)

2013. szept. 17. 20:31
 9/12 A kérdező kommentje:
Segítsetek! Már köpködnek is...
2013. szept. 18. 14:07
 10/12 anonim ***** válasza:

Értem, hogy nem akarsz átmenni másik iskolába, mert pont nyolcadikos vagy, de hogy fogsz így felkészülni a középiskolai felvételire? Pedig az nagyon fontos lenne, hogy minél jobb középiskolába kerülj, ahol viszonylag alacsony az ilyen agyatlan barmok száma. Szakmunkásképzőket és társaikat nem javaslom... Gimiket is meg kell válogatni.


A másik, aminek utánanézhetsz, az az, hogy hogy lehetsz magántanuló... Legalább erre az egy évre.


Még a szüleidet is beküldhetnéd az osztályfőnökhöz. A szüleidet már nem söpörheti le annyival, hogy csak megoldódik, intézkednie kell. De mivel eddig is csak annyi történt, hogy másik osztályba raktak, ezért nem tűnnek úgy, mint akik sokat segíthetnének, szóval én megfontolnám azt a másik iskolát.

2013. szept. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!