Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen pár perces nyugtató...

Milyen pár perces nyugtató gyakorlatokat tudtok?

Figyelt kérdés

Idén kezdtem hangszeren játszani. Szerdán és Pénteken van órám, + hétvégén tudok csak gyakorolni.


Viszont a szerdai nap eléggé erőltető a suliba, így kissé feszülten, sietve megyek a zeneórára, és nem tudom normálisan tartani az ütemet (egyszer gyors, egyszer lassú vagyok ugyanabba a darabba).

Pénteken kissé már oldottabb vagyok, hisz a hét utolsó napja (hál' istennek csak 2-ig vagyunk ezen az egy nap suliba) és nekem 3-tól rajzkör, 4-től építészet, és 5-től jön a zene, de ekkor már okébb vagyok, gondolom a péntek fogalma miatt.


Hétvégén is általában tudok normálisabban zenélni, mert ezen a két napon csak apám (aki mellettem szobrokat csinál), és a bátyám (ki gyertyákat önt) van (egy kis padláson vagyunk mi összezárva, mégse zavar).


De a szerdai nap katasztrófa. Nem lehet velem haladni. 3-kor végzek a sulival, egyből melegítem az ételt, eszek és kezdek tanulni, majd kb. maradt negyed-fél órám, ami alatt belekezdek néhány filmbe, sorozatba, vagy simán tanulok tovább.


Ezt a negyed-fél órát hogy kéne kitöltsem, hogy aktív legyen a hangszerórámon is?


Már próbáltam ilyeneket:

- simán nézek egy fehér falat, bár inkább az órára koncentráltam

- gyakorlok a hangszeren

- tanulok

- sorozat/film


De egyik után se voltam valami klassz ütemeltaláló. Sőt mintha a kotta hullámzott volna, nagyon rossz lett.


2015. okt. 31. 10:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Bármilyen hihetetlen, de a maszturbáció nyugtató. És ezt most tényleg NEM VICCNEK szánom. Akármennyire is annak érthető. Próbáld ki, és meglátod hogy nem viccből írtam és nem is poénnak.
2015. nov. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!