Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az átlagos emberek boldogabbak?

Az átlagos emberek boldogabbak?

Figyelt kérdés

Én speciel akkor érzem magam boldognak, ha igyekszem a legátlagosabb lenni.

Egy ideje már nagyon egyszerüen öltözöm (szürke, fekete, fehér színek, minta nélküli ruhák), nem vagy alig sminkelek, kibontva hordom a hajam.

Pénzem van böven, de semmiböl sem veszek direkt drágát vagy márkásat. Egyedül parfümböl van drágább darabom, az az illata miatt, illetve egy gyémánt gyürüm.

Ha vágyok valamire (most épp egy 15 ezres rajzkészletre), nem veszem meg azonnal, hanem folyamatosan félreteszek.

Nem szeretek semmivel sem kitünni.

A jellemem tényleg átlag, ahogy a hobbijaim is. Szeretem a zenét (psychedelic, ambient, indie), hallgatni és játszani is, rajzolni, de szívesen vagyok társaságban is (nem buli, hanem inkább haverokkal òsszeülös dolgok).

De azt vettem észre, nem csak én, hanem a hozzám hasonló ismeröseim is láthatóan boldogabbak, mint a nagyon szép, nagyon kitünni akaró, nagyon különlegesek.


Van összefüggés?


2015. okt. 31. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. A felesleges túlhajszolt vágyak tehetnek boldogtalanná.A mindig más akarása ,folyamatos elégedetlenség . Ha ezek nincsenek ,hanem megelégszel azzal ami van, nem akarsz állandóan többnek tűnni ,másnak megfelelni, akkor ez elősegíti a boldogságot.
2015. okt. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem magyar a telefonom menüje (nem angol, mielött valaki mondaná, azon van), így nincs hosszú ö és ü rajta
2015. okt. 31. 11:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Átlagos ember vagyok még se vagyok boldog.
2015. okt. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!