Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz ember vagyok, ha 34...

Rossz ember vagyok, ha 34 éves férfiként, nem szeretem a csecsemőket?

Figyelt kérdés
Ha igen miért?

2015. nov. 1. 19:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

nem hiszem, pusztan ettol nem leszel rossz ember.


Ha a sajat gyereked nem szereted, az mar viszont problemas.

2015. nov. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nincs és nem is szeretnék.
2015. nov. 1. 20:09
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Nem, elég sok embert idegesítenek a gyerekek. Rohadt idegesítő, hogy sosem tudsz aludni a bömbölésétől és képes akár a buszon és fél óráig ordítani és az utasok téged beszélnek ki, hogy dögölnél már meg.
2015. nov. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
11%
Nem, de ha mondjuk leordítod egy anya fejét mert sír a gyermeke akkor már az vagy
2015. nov. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom te is olyan vagy mint én, hogy érzelmileg közömbösek (idegesítőek) számodra a csecsemők, ráadásul a pénzt is viszik feleslegesen a kasszából. Nincs ezzel baj, nem mindenki találja meg az örömöt a gyereknevelésben. Én sem szeretnék gyereket, hogy ne hordozza tovább a katasztrofális génjeimet. :(
2015. nov. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz ember, sok oka lehet annak, ha valaki nem szereti a gyerekeket, adódhat akár családi háttérből, gyerekkori traumából is, vagy egyéb okokból. Csak ne olyan nőket keress társnak, akik gyereket szeretnének, mert számukra csalódás leszel, ha ezt nem tudják. Jobb az elején tisztázni az ilyesmit, hogy a másik ne tervezzen hosszú távra, ha más az elképzelés a jövőről. A kérdésedből az jön le, hogy valaki kritizált, vagy leszólt emiatt?
2015. nov. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Te magad is még gyermek vagy, egy nagy szőrös gyerek vagy, látatlanban is megállapitom
2015. nov. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy vele egyedül! Én már 56 vagyok,de mindig kerültem még a környékét is azoknak a helyeknek ahol csecsemő előfordul.De még a tizenévesekkel is csak ideig-óráig,hiába,hogy esetleg rokon,vagy jó ismerős gyereke...
2015. nov. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ettől nem leszel rossz ember. Ha csecsemőkkel ketrecharcolnál, akkor az lennél. Ha szimplán közömbös vagy velük, nem szereted őket, akkor nincs semmi baj. Nem mindenkit foglalkoztat a gyerek. Engem sem. Örülök ha valakinek van és boldog vele, nem bántanék egyet sem, megértem hogy üvölt az utcán - mér akkor is ha idegesít -, de magamnak nem akarnék egyet.
2015. nov. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
4%

totya5999 barátom !


Hallod-e ! Ritka fura alak vagy te.

Én 40 éves vagyok, de felfoghatatlan, hogy hogy lehetsz ennyire rideg, hideg, gyerekellenes.


Apám 65 éves, ő ilyen még , mint amilyen te vagy.

Az a barom az összes gyereket utálja

2015. nov. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!