Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz ember vagyok, ha 34...

Rossz ember vagyok, ha 34 éves férfiként, nem szeretem a csecsemőket?

Figyelt kérdés
Ha igen miért?

2015. nov. 1. 19:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
64%

Én is utálom őket, mikor zsibonganak, nyekeregnek. Wellness hotelben is alig van tőlük nyugtom, pedig ide az emberek pihenni járnak. Az eszetlen szülő meg nem szól rá, hogy kussolj már kölök.

Egy kutyával többre megy az ember.

2015. nov. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Figyelj, én egy 22 éves nő vagyok, szeretnék majd gyereket, de amíg nem te vagy a párom, engem nem érdekel. Baromira bosszant, hogy emberek a másik emberről megmondják ilyenek alapján, hogy jó vagy rossz ember. Ha nem akarsz gyereket, ne legyen, inkább, mint hogy kényszerből nevelj egyet rosszul. Senkit nem zavar, senkit nem érdekel, a pároddal meg majd megbeszélitek.
2015. nov. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ja, és ehhez nem kell szerintem trauma, nem akar valaki és kész.
2015. nov. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Majd jön ösztönből. Ha meg nem, hát nem szaporodsz, nem nagy ügy
2015. nov. 7. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Még megszeretheted. Ha nem, akkor másban élsz majd tovább, nem a gyerekedben, ettől nem vagy rossz ember, csak meglehet, hogy társadalmilag nem fognak hasznosnak tekinteni.
2016. jan. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
66%
Próbáld ki sütve
2016. jan. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem, nem vagy az. Vajon téged szeretett édesanyád, amikor te csecsemő voltál? Gondozott, törődött veled? Apatípus vagy esetleg egészen más érdekel?
2016. jan. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Egy gyerek felelöségel jár,meg ott van még az orditás a nyavalygás,az ember megvan kötve,nem lehet szabad,kinek kéne már egy púp a hátára..
2016. jan. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
89%
Ennyitől nem lesz valaki rossz ember, mint ahogy attól sem lesz jó ember, ha szereti a gyerekeket. Én 25 éves vagyok, nőnemű de egyenesen iszonyodok a csecsemőktől, a nagyobb gyerekeket meg szimplán kerülöm. Senkinek semmi köze hozzá, hogy ki akar vagy nem akar gyereket, ez magánügy.
2016. jan. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
87%
Nekem inkább az a fura, aki szereti a mások gyerekeit is. Aztán ha már felnőtt lesz, nem szereti? Ez elég furcsa.
2016. jan. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!