Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnénk énekesek?...

Hogyan lehetnénk énekesek? (Japán-korea,3 tagos lánybanda)

Figyelt kérdés
Vannak saját számaink is, nagyon szeretünk énekelni és elég jó a hangzás is. A kiejtés is oké, mert én tudok japánul, a csajok meg elég jol fejlődnek, szóval arra lennék kíváncsi, hogyha mondjuk youtubra felteszünk profin felvett számokat, stb, azzal szerezhetünk némi ismertséget? (Nem az a cél hogy sztárok legyünk, csak imádunk énekelni, én imádom japánt-koreát, és a kúltúrát meg az egészet. Fiatalok vagyunk nagyon, de a hangunk elég jó, énektanárhoz nem járunk.) akkor tegyük föl youtubera? Vagy a suliba kezdjük és onnan haladjunk? 13L

2015. aug. 10. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A legfőbb erényetek pedig a szerénység.

Tegyétek fel youtubera. Egy próbát megér.

2015. aug. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy tényleg tudsz japánul, tehát esetleg tanultad születésed óta, vagy külön tanárnál, vagy csak sok animét meg japán cuccot néztél, és hiszed hogy tudsz?
2015. aug. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kiskorom óta tanulom tanárnál és szabadidőmbe!
2015. aug. 10. 13:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha feltettétek, elküldöd a linket? :) Kíváncsi vagyok rá, mert mi is hasonló terveket szövögetünk, bár köztünk van egy koreai és egy kínai lány is.. :)
2015. okt. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tegyétek fel, megnézzük :)

Tulajdonképpen bármi lehet belőle, lehet csak páran nézik meg, de az is lehet hogy több millióan, van pár home-made éneklős video, ami nagyon népszerű, miért ne lehetnétek ti.

A suliban is lehet énekelni de onnan tök más az irány, tanárhoz lehet járni, az nem árt, de onnan csak helyi közönséget szerezhettek, ha tényleg jók vagytok akkor mondjuk japán tematikus rendezvényeken lehetne fellépni.

2015. okt. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Koreában vannak Entertainment-ek, akik felkarolják a tehetségeseket, mint pl a Pledis, SM stb. ott el kell vinnetek egy CD-t rajta felvett dalokkal. Ha tetszik nekik, akkor táncolnotok is kell. Majd ha átmentek azon akkor elkezdik a képzéseteket, felkészítenek titeket az idol életre, magyarul gyakornokok lesztek 2-3-4 évig, utána debüt és jöhetnek ki a lemezek, koncertek hegye. stb. De ezt olvastam, és nem hinném, hogy bandástól felvennének titeket. Mert ott egyesével mennek meghallgatásra, és ha vége a gyakornoki időnek, akkor tetszésük szerint összepakolhatnak akivel akarnak, vagy ha nagyon jó vagyok akkor egyedül maradsz szólóba. Viszont a gyakornoki időről.. olvastam szintén, hogy rengeteg Kpop sztár több hónapot egy penészes fűtetlen szobába élt, a debüt-ig. Mikor persze sok pénzt hoztak a managerüknek akkor sokat változtak a körülmények. Ha Kpop sztárok lesztek, előfordul, hogy 24 órából 32-t talpon kell lennetek, az alvást pedig úgy oldjátok meg ahogy akarjátok, őket nem fogja érdekelni. Valamint szigorú diéta, edzések. De ez persze nem mindenkinél van így. Ezeknek utána is tudsz olvasni.
2015. dec. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!