Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nincs önbizalmam hogy tudnám...

Valorium kérdése:

Nincs önbizalmam hogy tudnám növelni?

Figyelt kérdés
nagyon csúnyának érzem magam.... és semmiben sem kiemelkedőnek .... egy lánynak sem tetszettem még soha főleg csak lány barátaim vannak ..meg a 2 legjobb barátom aki fiú..... nem vagyok túl magas sem 159 cm... :( nem vagyok menő sem meg semmi közeli sem... a lányok mindig csak barátként gondolnak rám.... és hát borzalmas érzés ... privibe tudok mellékelni képet.. (14/f)
2015. nov. 3. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha vannak lánybarátaid, akkor kérd meg őket, hogy segítsenek csajozni. Vagy jöjjetek össze valamelyikkel.
2015. nov. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ja, ha vannak csaj barátaid már nem veszett a dolog :)

A képet elkültheted nekem

2015. nov. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Küldjél már egy képet. Kíváncsi vagyok.

Egyébként az alkohol segít, csak sajnos egyre több kell, hogy meglegyen a kívánt hatás.

2015. nov. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy a testi adottságokon valóban nem tudsz változtatni, de egy klassz, humoros, jó kisugárzású mentalitással hidd el ezek apróságok. Én ezt 31 éves nőként mondom. Csupa fura fazon tetszett életemben, voltak alacsonyabbak nálam, meg nem klasszikus férfiideálok. A férjemet világszépnek látom, pedig ő is alacsonyabb, és mindkettőnknek elég nagy kiálló fogai vannak. De a legboldogabb nőnek érzem magam vele, mert gyengéd, érdeklődő, empatikus. Te már eleve egy érzékeny ember vagy, ami jó pont a lányoknál. Érdemes lenne önfejlesztő könyveket forgatnod önbizalom témában, és esetleg ha van rá módod (szüleid támogatnak) vagy van a suliban iskolapszichológus, egy pár alkalommal elmehetnél hozzá. Tudja gyorsítani azt a folyamatot hogy egyre jobban higgy magadban. Én anno ezeket a módszereket alkalmaztam és mára már egészen ügyesen boldogulok munkában, életben.
2015. nov. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Az a helyzet, hogy a testi adottságokon valóban nem tudsz változtatni"


azért 14 évesen még a csontok nem érik el végleges méretüket, ha úgy táplálkozik sokat nőhet

2015. nov. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
emmm anyum mindig azt mondja én vagyok a legszebb de minden anya ezt mondja így nem túl meggyőző
2015. nov. 4. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!