Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetne növelni az...

Hogyan lehetne növelni az önbizalmam?

Figyelt kérdés
Példaul, nem merem megszolitani az olyan lányokat, akik tetszenek. Ha véletlenül beszélni kell velük, akkor nagyon zavarban vagyok.
2014. nov. 12. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért, hány éves vagy?
2014. nov. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
21
2014. nov. 13. 03:12
 3/3 anonim válasza:
Kezdd el szeretni önmagad, keress egy olyan dolgot magadban akár jellemben, akár testileg, ami jó. Gondolok itt pozitív tulajdonságokra, vagy akár hogy ha kissé(vagy nem kissé, de azoknak szokott lenni önbizalmuk) kigyúrt tested van, akkor azt kezdd el "imádni" magadban. Találd meg magadban a szépet, ha ez megvan akkor már jó úton haladsz. Nekem az segített, hogy rájöttem, hogy az elegáns ruhákban jobban érzem magam, lecseréltem a ruhatáram(nem olyan nagy befektetés, kicsinyenként kell csinálni), aztán vettem egy hozzám illő parfümöt, és ha az ingeimből és nyakkendőimből összerakok valamit, reggel mindig megnézem magam a tükörben, és nyugtázom, hogy ma is jól nézek ki. Mindezt úgy hogy 10 évig a suliban csak a csúfolás tárgya voltam. Most is, de most már nem érdekel, mert én több vagyok náluk. Örülök hogyha ezzel segítettem valamit.
2014. nov. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!