Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Semmi önbizalmam nincs már az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi önbizalmam nincs már az évek tapasztalatai miatt elvesztettem mindet egyenlő a nullával, hogyan tudnám növelni?

Figyelt kérdés
Eddig mindig csak kudarc és csalódás ért az életben a kapcsolatok terén. sose jöttek össze vagy lekoptattak vagy húzták az agyam aztán lelépett mással és jót röhögtek rajtam... mindig ez van és már nincs semmi önbizalmam ezek miatt mindig az az érzés van bennem hogy csúnya és lúzer vagyok pedig akiket kérdeztem azt mondták nem vagyok csúnya hanem a kisugárzásommal lehet baj de a kisugárzásom meg persze hogy negatív már a sok csalódástól. nem tudok mit csináljak teljesen el vagyok keseredve, hogyan tudnám növelni az önbizalmam mert ami most van az nem nevezhető önbizalomnak mert azt kb mínuszba lehet számolni.

2015. aug. 13. 23:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Esetleg barátnődnek elmondod a gondjaidat. Ő biztosan támogat és adhat egy lökést. De így is menj emberek közé, ismerj meg újakat (nemtől függetlenül). És arról tereld el a figyelmed, hogy nincs önbizalmad. Majd azon kapod magad, hogy igen, én elhiszem magamról, hogy lehetek boldog egy kapcsolatban. Sok sikert! :)
2015. aug. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy? Fiu v lany?
2015. aug. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok. *negatív pacsi, tesó* :/
2015. aug. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

nincs barátnőm szóval nem tudom neki elmondani és egy darabig biztos hogy nem lesz elvégre kinek kéne egy ilyen srác? eddig nagyrészt mindig megszívtam a lányoknál nem hiszem h másképp lesz majd ezért kéne vhogy kis önbizalmat szerezni hogy magabiztosabban csajozzak csak nem tudom hogyan. voltam már társaságban, szórakozóhelyen de az még rosszabb annyit látni hogy a sok alfa sorba begyűjti a jó csajokat. olyan lányt meg még nem láttam discoban aki már bocsánat nem ribi és nem csak a macsó kell neki aki megdöngeti este és csá elfelejti és ezek a fajta fiúk kellenek a lányoknak még a normálisoknak is az én tapasztalataim alapján. nekik is az ilyen menők kellenek a magamfajta kedves, rendes, nem bunkó meg felkötheti magát meg varja a falhoz magát...

egyébként 18/F

2015. aug. 14. 14:34
 5/10 anonim válasza:

Szia először is magadnak kell megszeretned magad.

Ha ismered önmagad tudni fogod mi az amit akarsz.

Ne mások visszajelzéseiből vond le hogy milyen vagy.

2015. aug. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
elég sokszor leírtad már hogy csúnya vagy,de mindenkinek más a csúnya..képzeld van olyan ember akinem nem tetszik Brad Pitt ..akad bőven
2015. aug. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

ismerem magam, pont megvannak bennem azok a tulajdonságok amik taszítják a lányokat: rendes, csendes, kedves, udvarias, nem nagyképű, tisztelettudó

nekik általában valami menő arc kell akik mellett izgalmas az életük még az átlagos csajoknak is ilyenek kellenek már csak azért is hogy dicsekedjenek is hogy hát igen az én barátom egy igazi nagyarc jópasi

2015. aug. 16. 14:34
 8/10 A kérdező kommentje:
egyéb tippek? igy elég rossz élni :( kéne egy barátnő de ha eddig senkinek se kellettem miért kellenék most?
2015. aug. 16. 21:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek akad valaki ,ha neked nem lesz valakid ,akkor az nem azért lesz mert magadat leminősíted,hanem azért mert nem is akarsz senkit
2015. aug. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szóval ne sajnáltasd magad:)
2015. aug. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!