Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem ülnek le mellém a...

Miért nem ülnek le mellém a buszon?

Figyelt kérdés
Amikor minden hely foglalt, mellém akkor sem ülnek. Mik lehetnek az okok szerintetek?
2015. nov. 5. 10:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%

Nyugi, én akkor se szoktam leülni, hogy ha van sok hely, vagy ha 1 ember sincs a buszon :D

Legalábbis a BKV-n így van.

Amúgy lehet, hogy nem vagy szimpatikus nekik, vagy pedig mindenki arra vár, hogy a másik üljön le inkább.

2015. nov. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%

Én nem szoktam leülni, ha tömve van a busz, és már csak 1 hely van, ne kérdezd meg miért.:D

Vagy talán igénytelennek tűnsz.

2015. nov. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok igénytelen. Minden nap fürdök, tiszta ruhákban járok... Nem hinném, hogy ez a baj. Szerintem inkább amiatt lehet, mert nem vagyok helyes.
2015. nov. 5. 10:44
 4/11 anonim ***** válasza:
Jó neked, én utálom ha mellém ülnek, de én is tapasztaltam már ilyet. Ha nem vagy helyes (gondolom ronda vagy, mint én), akkor az ilyen megesik, mivel az ember csak a külső alapján tud ítélni ilyen helyzetben. Velem már egyébként volt olyan is, hogy köszöntem az egyik régi osztálytársamnak, az meg simán átnézett rajtam, ez szerintem sokkal rosszabb.
2015. nov. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyenek mellé nem ülök:

1. idős férfiak

2. helyes fiatal srácok

3. gonosz nézésű emberek

4. büdös emberek

5. mobiljukat nyomkodó emberek

6. kövérek, akik mellé nem tudok úgy ülni hogy ne érjen hozzám valamije


Asszem ennyi. :o

2015. nov. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8 óra ücsörgés után jól esik nekem az a 20 perc állás... meg ha leülök véletlenül úgy is jön egy nyugdíjasklubb, vagy várandós anyuka, aztán lehet is felállni, jobb le sem ülni...őszintén szólva nem érdekel, hogy aki mellettem van az nő-e, vagy férfi-e, idős, vagy fiatal, kövér, vagy vékony...ne érjenek hozzám, és ha felszáll egy csöves akkor én leszállok, ennyi a helyzet. bár amerre járok elsőajtós felszállás van, és csövesek nem nagyon vannak...
2015. nov. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én olyanok mellé nem ülök akik nem szimpatikusak vagy igénytelennek tűnnek.
2015. nov. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én nagyon gyönyörű lehetek, mert amikor van még hely a buszon akkor is mellém ül le az a beszélgetős öregasszony...
2015. nov. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
"gonosz nézésű emberek " Haha, kevesebbet kellene filoznom :DDDD
2015. nov. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én örülök,hogy nem ülnek le mellém. Jó részt kifogom a kövéreket és a csöveseket. Múltkor egy kövér néni ült le mellém én belül voltam ugye.Aztán kb felkenődtem a busz ablakára.Aztán tudtam nehezen fog felállni kiengedni,már jóval hamarabb felálltam meg szóltam.Így is alig tudtam lejutni a buszról.

Szóval átlagban nem ülök le ha kevés megállót megyek,inkább ha a vég állomásig. Meg nem akarok senki mellett ülni. Múltkor szabályosan nézte a mellettem ülő fiatal srác,hogy mit beszélgetek barátnőmmel,jó nem ismertem, meg ő sem engem,de tök zavaró volt.

2015. nov. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!