Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek miért van az,...

Szerintetek miért van az, hogy a legtöbb esetben nem ülnek mellém a buszon?

Figyelt kérdés

Általában,mikor van mellettem szabad hely,senki nem ül le mellém. Ma például egy négyesben ültem teljesen egyedül. Senki nem ült le,pedig nagyon sok hely volt. Csupán csak a füzetem volt a kezemben,de ez gyakran előfordul. Fogalmam sincs,hogy mi ennek az oka. Nem vagyok ápolatlan és nem nézek csúnyán ha le akar ülni valaki. Van valami ötletetek,hogy ez miért lehet?

Előre szólok,hogy a beszólásokra,különböző sértésekre nem vaghyok kíváncsi,van az nélkül is elég bajom!



2015. márc. 2. 16:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagydarab vagy és nem férnének el melletted.
2015. márc. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Biztos nagy hely igénye van annak, amit művelsz. Nem akarnak.zavarni.


Én távolsági buszon is állok néha, annyira nincs hely. De ha lenne, szívesen ülnék olyan valaki mellett, akivel dumálni is lehet.

2015. márc. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy még volt máshol hely a buszon?

Most magamból indulok ki, de én először mindig üres helyre ülök le, ha van egyes, akkor oda, ha nincs akkor egy kettes helyre, és a legvégső esetben 4es helyre, hogy minél kevesebb helyet foglaljak, meg ha pl jön egy társaság vagy egy pár, vagy barátnők/barátok, akkor nyilván egymás mellé szeretnének ülni, nem úgy, hogy valamelyikőjük áll. A legvégső esetben ülök le valaki mellé, azért mert nem tudom, hol száll le, és akkor amíg még kikecmereg belülről, meg nem tudom, idegen mellé nem szívesen ülök.

2015. márc. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ma például egy négyesben ültem teljesen egyedül. Senki nem ült le,pedig nagyon sok hely volt.


Na ez az. Aki nem ül le, az általában csak 1-2 megállót megy vagy nem akar leülni egész egyszerűen. Amúgy nem tűnt fel, hogyha sok a hely az emberek nem egymás mellé ülnek, hanem legalább 1 helyet kihagynak általában? Mindenki próbálja őrizni a saját privát szféráját amíg tudja.

2015. márc. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondod nagyon sok hely volt. Az emberek nem szeretnek leulni egymas melle, amig van mashol is szabad hely. Ezt kimutattak. Ez nem ellened van, ne vedd magadra!

Majd akkor szolj, ha az egesz busz tomve van, de a 4-es helyed ures.

2015. márc. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Ensam skog ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Csak mert velem ez olyan 17-19 között volt. Most meg mindenki mellém ül még akkor is ha nem akarom mert nincs kedvem össze húzódni. Hiába nézek mogorván oda ülnek. Ha meg szépen akkor meg akit kiválasztok az ül mellém :D
2015. márc. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Általában azok mellé nem ülnek le, akik nem tűnnek túl barátságosnak. Gondolom egy kb. 18 feletti fiú vagy.
2015. márc. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele, de én tudom az okát. Úgynevezett "sittes" fejem van, amire kisebb szakáll/hosszabb borosta közötti arcszőrzettel is rásegítek. Pedig amúgy kifejezetten kedves ember vagyok, de valahogy vicces, mikor mindenki csak tágra nyílt szemekkel pislog rám, aztán a székre, megint rám, megint a székre, majd inkább tovább mennek állni. xD
2015. márc. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én a suliban vettem észre. De nem zavar igazából. Rám azt szokták mondani, hogy befelé forduló vagyok, látszik is rajtam a hagyjon mindenki békén védekező állás. Tömegközlekedésen esélyem nincs. Mindig mellém ülnek, különösen a részegek, csövesek és egyéb gyanús alakok szeretnek mellém leülni.
2015. márc. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
én meg utálom ha idegenek mellém ülnek, főleg, ha szaguk is van.
2015. márc. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!