Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok miért viselkednek így?

Lányok miért viselkednek így?

Figyelt kérdés
Olyan érdekes, de már úgy voltam vele muszáj leírnom. Miért van az hogy ha a utcán, vagy metró villamos stb.. A lányokon észre szoktam venni hogy a szájuk szélére kicsit olyan aranyosan ráharapnak. :D :) Vagy ha szemből jönnek, de olyan fennhordják az orrukat, vagy sietnek folyton. Miért van ez?
2015. nov. 5. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:

A ráharapás általában azt jelenti hogy valamin elgondolkoztak, vagy kicsit mérgelődik magában.

A nők tudatosabban próbálnak viselkedni, ezért próbálnak önbizalmat sugározni azzal, hogy kihúzzák magukat, felemelik a fejüket.

Tedd ezt te is és ezek a nők észrevesznek majd.

2015. nov. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ahham ez valóban így lehet náluk. Na am ez érdekes de csináltam egy kis tesztet hogy egyenes testtartással mentem végig, és akkor volt hogy úgy néztek rám hogy biztonságba lennének mellettem. :D :)
2015. nov. 5. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!