Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az apa nélkül felnőtt lányok...

Az apa nélkül felnőtt lányok máshogy viselkednek?

Figyelt kérdés
Vettetek már észre különbséget az apával és apa nélkül felnőtt lányok viselkedése között?
2015. júl. 12. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen: az apa nélküliek nagyon ragaszkodnak a hapsikhoz, ezért nem mindig választanak jól: belemennek olyan kapcsolatokba, ahol kihasználják őket, míg ők igazából csak szeretetet szeretnének kapni és adni.
2015. júl. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%
Szia! Az én szüleim csak időlegesen költöztek szét, utána példás volt a kapcsolatuk, ennek ellenére látom magamon, hogy bizonyos helyzetekben logikátlan dolgokat érzek és hülyén viselkedem. Azt érzem, hogy ha nem vagyok elég jó (ügyes, okos, szorgalmas), akkor tetszőleges körülöttem levő férfi ott fog hagyni. Úgyhogy rám volt hatása, és akit kifejezetten utál az apja vagy nem törődik vele, annak még rosszabb lehet. De valószínűleg ez nem "gyógyíthatatlan" probléma, egy kicsit már sikerül néha korrigálni magamban a dolgokat és talán idővel el is fog múlni. Szóval nem biztos, hogy ez rosszabb, mint bármilyen más gyerekkori sérülés.
2015. júl. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Párválasztásban hajlamosabbak a szélsőségekre, mert nincs bennük apakép. Nincs minta. Az anyától tanulnak mindent. Nincsenek meg a szerepkiosztások. A sárkánytól az áldozatig bármi lehet belőlük.
2015. júl. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!