Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha bejött volna az Élet, Ti...

Ha bejött volna az Élet, Ti futtatnátok magatokat Facebookon?

Figyelt kérdés

(Nem kamu kérdés!)


Mindenki rakja ki a marhaságait, az 500 ezres Astrát sikerült megvenni 5 év spórolással. Csináljunk róla 30 képet. ha lejutottam a Balatonra, onnan is. Felvett az Audi a sorra dolgozni, uhh mekkora császár vagyok. Az Ájifón elengedhetetlen, a partyfotók is, stb..


Én ennél kicsit magasabb értékű Életet élek. Ömlik a számlámra a pénz, sok milliós kocsim van, ingatlanokba fektetek, hetente Wellnessezek, tengerparton nyaralok. Felépítettem és építem az életem.


Erre az egyik tuskófejű volt osztálytársam megkérdezi rám ír, hogy; "Mi van veled, úgy eltűntél, te nem csinálsz semmit?" Mondom ez hülye..


Ha felteszem az életem, amit valóban élek, akkor a többiek azt mondják felvágós hülye gyerek vagyok. Ha nem teszek fel semmit, akkor meg szerintük a lakásban élek.. Ez vicc, Ti mit csinálnátok?


2015. nov. 6. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem csinálnék, hanem csinálom. Nem vagyok rajta a facebookon.
2015. nov. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 opened paradise ***** válasza:

Nem. Akkor se lennék rajta,nem az én világom.

Nem akarom,hogy mindenki meg tudjon találni és "ismerjen",csak mert látott rólam két képet.

2015. nov. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sajnos igazad van. Én posztolnék ilyeneket, ugyanis erre van igénye az ellenkező nemnek.
2015. nov. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén, nem értem az olyan embereket, mint te. Ha vannak ismerőseid, akiknek szerinted rossz lenne a véleményük, miért nem törlöd őket a mddhfsj-ba? Van roma ismerősöm, akit az ISMERŐSEI bántanak FB-on, de a világon nem törölné őket, nehogy kevés ismerőse legyen. Ismerek egy meleg fiút, aki rettegett, hogy ki mit szól, ha közös képet rak fel a barátjával, de még a volt iskolájából a büfés néni is az ismerőse, 1000 fölött van az ismerősei száma. Meg ismerek olyat, akinek 2 profilja van, és reméli, hogy az ismerősei nem találnak rá a másikra. Azok a barátaid, akik tudják, hogy milyen az életed, és szeretnek úgy. Miért nem törlöd a többit a fr*ncba?


Amúgy: szerintem nem lenne benne semmi nagyképűség, de azért ha valami valakinek természetes (pl. hetente wellnessel), akkor elvileg nem akkora izgalom a számára, hogy lefotózza. Olyasmit szoktam én feltenni a FB-ra, amiről el tudom képzelni, hogy régen, az előhívott fotók idejében is előhívattam volna, és másnak megmutattam volna. Amúgy nyugodtan tegyél fel olyan képet, amit szeretnél.

2015. nov. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem mindegy neked, mit gondolnak?
2015. nov. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Még egy megjegyzés: másnak lehet, hogy az 500.000-es Astra nagy dolog, vagy élete első kocsija, vagy akármi, az mért lenne gáz? Szóval ezzel sincs baj.


Ami azt illeti, én a helyedben azt csinálnám, amit szeretnék, nem azt, amit emberek javasolnak a gyk-n, és törölném azokat, akiknek nem tetszik.

2015. nov. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4-es és 6-os tartoznak össze.
2015. nov. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Nah, túl elfoglalt lennék a pénzköltéssel meg utazgatással, meg még több pénzcsinálással.
2015. nov. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Magasabb értékű életet élsz mert több pénzed van és nem raksz fel magadról képeket facebookra?
2015. nov. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha bejön az élet, ha nem, én nem reklámozom magam fb-n. De itt sem vágok fel vele, hogy sz*rásig vagyok pénzzel és nem foglalkozom azzal, hogy más mit csinál ott. Főleg nem nézem le így azokat, akik kevesebbre vitték.
2015. nov. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!