Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem törlitek azokat a...

Miért nem törlitek azokat a Facebook-ismerőseiteket, akiket utáltok? (Akik használják. )

Figyelt kérdés

Már egy ideje foglalkoztat ez, de nem találok igazi kielégítő magyarázatot. Több ismerősömről észrevettem (de már nem akarom tőlük megkérdezni, mert egyszer megtettem, és sértődés volt a vége), hogy nem töröl senkit, akkor sem, ha az a másik bántja, zaklatja őt FB-on. Volt, akit a származása miatt sértegettek ismerősök, de nem hiszem el, hogy addig nem tudta, hogy az az ember nem kedveli őt. Miért nem törölte már előbb? De több ilyen esetről is tudok, ahol valaki inkább felregisztrál egy másik titkos profillal is, vagy fél, hogy egyesek mit szólnak majd egyes dolgaihoz, de a világért nem törölné őket. Most a bevándorlókérdés kapcsán rengeteg olyan kiírás született, hogy "aki ezt meg azt oszt meg, az inkább töröljön engem a barátai közül". Miért másokat kér erre? Miért nem törli ő az illetőt?


A kérdés azoknak szól, akik minimum használják a FB-ot, vagy akikre ez igaz, nem kérek olyan válaszokat, hogy "nem tudom, nem vagyok regisztrálva".


2015. nov. 7. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Milyen jó lenne ha az életben is törölhetném őket!
2015. nov. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudom, nem vagyok regisztrálva.
2015. nov. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát mert nekem tökmind1, h valaki ott van e az ismerőseim között vagy sem. Ha valaki zaklat vagy hülyeségeket ír, azokat csak simán leszarom, felőlem aztán mindenki azt ír amit akar, a facebookban az a jó, h lazán megtehetem, h nem reagálok semmit arra ami ott zajlik.
2015. nov. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én töröltem pár volt osztálytársamat facebook-ról akiket utáltam.

Elég volt suliban elviselni őket nem kell még, hogy facebook-on is őket nézzem.

De még van pár aki törlésre vár.

Úgy is megoldottam ezt a dolgot, hogy később szakmám nem jelöltük be egymást az unsztimpatikus emberrel.

2015. nov. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én is így voltam, hogy akit gimiben nem kedveltem azokat töröltem. Jogos, hogy az életből nem törölhetők, de én úgy tapasztaltam, hogy a Facebook-os nagyszájúak közül kevés van, aki a valóságban is meg mer szólalni. És sokaknak más lehetőségük nincs: volt osztálytársak például nem tudnak beszólni, ha már nem vagy sulis. Akkor nem kell nekik lehetőséget biztosítani.


Azt is értem, hogy van, aki azt mondja, hogy nem foglalkozik vele, de akkor ő mit gondolt, amikorvisszajelölte ezeket az embereket?

2015. nov. 7. 22:35
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont ma töröltem 10 embert, mert tök felesleges, nem is értem miért jelöltek be ha utána nem akartak beszélgetni. 100 körüli ismerősből alig vagyok 10-el rendszeres kapcsolatban, lényegében felesleges az egész.


24l

2015. nov. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem jóval több volt, most 100 valahány van, ezt már ideálisnak érzem.
2015. nov. 8. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!