Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy sok ostoba...

Miért van az hogy sok ostoba ember a tömegközlekedésen nem képes levenni a táskáját még akkor sem ha csúcsforgalom van kortol nemtől függetlenül?

Figyelt kérdés

És mióta lett divan az hogy ha szálnának le az emberek már akkor tolakszanak föl a tömegközlekedési ezközre?



Az ilyen embereket kortol nemtől függetlenül legszívesebben elküldeném a pitába.



2015. nov. 7. 22:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a mellettem lévő helyen kívül még van vagy 10 szabad, szerintem semmi gond azzal, hogy az ismerősöm mellé szeretnék ülni a buszon és foglalom neki a helyet.
2015. nov. 8. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
66%
Ha leveszi a hátizsákot és a kezébe fogja maga mellett, attól ugyanolyan kevés hely van, csak nem a háta mögött foglalja a helyet a táska, hanem jobb vagy baloldalt. :P Ebbe még nem gondoltál bele? :P A feje tetejére nem tudja rakni! Arról nem is beszélve, hogy ha dugig van pakolva a táska és nehéz, akkor nem túl kényelmes fél órát kézben tartani!
2015. nov. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Tegye a lába közé a táskát, nem lesz annak semmi baja. Az szerintem még nagyobb probléma, hogy sokan hiába látják, hogy rengetegen szállnának még fel, csak akkor mennek beljebb, ha rájuk szólnak, egyébként lesz*rják, hogy más is fel akar szállni a buszra rajtuk kívül.
2017. jún. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
66%

Mondjuk mert nem azért van táskám mert könnyű dolog van benne?

Majd biztos tartom a kezemben amíg a dugóban állunk csak mert egy nyugger nem bír magával.

2018. aug. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!