Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki élete során csak rosszat...

Aki élete során csak rosszat kapott, az jobban képes szeretni?

Figyelt kérdés

Egy fiúval egy hónapja jöttem össze és elég érdekes ember.Egy árvaházban nőt fel,de már 22 éves korára saját lakása meg autója van.Az emberek nagy részét megveti és Ő abban hisz,hogy létezik gyűlölet első látásra.A teljes hátán egy tetoválás van ami Lucifert ábrázolja.A barátnőim óvva intettek tőle,de valami nagyon megfogott benne.Nagyon büszke ember,ritkán mondja ki hogy szeret,de nem is kell,látom a szemében.Egy hete filmeztünk és le szeretett volna feküdni velem,félve mondtam,hogy nem állok még erre készen,gondoltam most fog szakítani,de azt mondta nem érdekli,majd bepótoljuk mikor úgy gondolom,hogy készen állok rá.Egy ismerősével voltunk nála mikor kiment a konyhába telefonálni,és mondta az ismerőse nekem,hogy amióta ismeri nem látta még boldognak.Viccesen mondta,hogy egy szörnyet is megtud változtatni egy angyal.

Aki élete során nem kap szeretetet az jobban tud szeretni,bármennyire is próbálja álcázni és hideg maradni?


2015. nov. 8. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Nem, te kis lányregényeken felnőtt naív cukorka. Aki sosem kapott szeretetet, az sokkal nehezebben lesz képes normális párkapcsolatot fenntartani, lévén nem volt előtte minta.


Te sem vagy valami teljes értékű személyiség, ha hasraesel annyitól, hogy nem rúgnak ki, csak mert nemet mondtál a szexre... mégis miféle trógerekkel háltál együtt idáig, ha ilyen bánásmódhoz vagy szokva? És miért tűrted el nekik?

2015. nov. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van, az érzelmi intelligenciám nekem is a béka segge van egy olyan emberhez képest, aki normális családban nőtt fel és jó példa volt előtte. Attól meg még nem kell elájulni, hogy nem dobott ki azonnal, mert nemet mondtál, ennek semmi köze a szeretethez.


Később valószínűleg meg fogod még tapasztalni a negatív oldalát is a gyerekkorának, és most nem arra gondolok, hogy verni fog vagy agresszív lesz, hanem, hogy érzelmi szempontból nem feltétlenül van még olyan szinten, mint gondolod, vagy mint a hasonló korú társai.

2015. nov. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel személyiségileg hasonlítok a sráccal, megmondom neked, hogy NEM! De jobban tud gyűlölni bárki másnál. Nem hiszem, hogy tőle valaha is hallanád, hogy szeret. Kimondva biztos nem.
2015. nov. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A barátod Draco Malfoy lehet.
2016. aug. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!