Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy levelezés során...

Az igaz, hogy levelezés során is bele lehet szeretni valakibe?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy levelezés során is lehet úgymond "szerelmesnek" lenni, ha nagyon jól, bensőségesen tud folyni a levelezés, meg ha sok a közös téma...
2010. jan. 30. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én nem hallottam, de megtapasztaltam a saját bőrömön. Úgyhogy, valszeg, igen.
2010. jan. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bele tudsz szeretni a levelezőpartneredbe, de nem biztos, hogy tényleg szerelmes vagy abba az emberbe, aki a leveleket írja neked. Ezt úgy értem, hogy interneten keresztül sok minden nem "jön át", pl hanghordozás, viselkedés, egyebek, amik nagyon fontosak, ezért az ember mindig képzeli valamilyennek a másik illetőt, de valójában nem biztos, hogy tényleg olyan, mint amilyennek az ember elképzelte. De egyébként szerintem ettől függetlenül lehetséges!
2010. jan. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is megtapasztaltam. és ha nem illetek össze, kib.szott nagyot lehet csalódni, ha többet találkoztok.

én biztos hogy nem fogok többet neten ismerkedni.

és szégyellem hogy ennyi idős létemre ilyen naiv voltam.

2010. jan. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mondjuk a postásba...
2010. febr. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!