Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kövér emberek miért hordanak...

A kövér emberek miért hordanak övet?

Figyelt kérdés
Rengeted hájas kövér embert látok az utcán, akik övet viselnek.

2015. nov. 9. 19:30
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Mellesleg nem tudom, te milyen testalkatú voltál eddig, én elég sok, és a családom, ismerőseim is hálaimát rebegnek, ha találnak megfelelő nadrágot. És van köztük kövér meg sovány is.


Nem mindenki arányos, van, akinek a combján jó a gatya, de vádlin feszül, van, akinek hosszra tök jó, de kicsit lóg csípőn. Millió variáció van. Kövér ember is hordhat szűk vagy bő nadrágot, nem tudom, miért bántod őket.

2015. nov. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Én azt se értem, miért mondod elítélően, hogy divatból hordja. Miért, mi másból, a késeit akassza rá, vagy mi?


És a nadrágot nem öntik rád. Én például nagyon magas vagyok, van, aki alacsonyabb, az emberek nem szabatják maguknak a ruhákat. Azon kívül ha állva szorít, hogy üljön le?


Kedvencem volt az a kommented, hogy megsértpdtek a kövérek, mert rájöttek, hogy fölöslegesen hordanak övet. Tömeges öngyilkosság lesz most.

2015. nov. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
49%
Egy dolog jogos: vannak nem nadrágra, hanem felsőre való díszövek, azok előnytelenek a kövéreknek.
2015. nov. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Nem mindegyiknek, ezt tanultam, meg kell találni a megfelelőt.
2015. nov. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 acelsziv ***** válasza:
82%
Mi van, kérdező? Bekötötték a netet a zárt osztályra? Elképesztő pofa vagy de komolyan. Miért nem szedsz inkáb hangyát? Több hasznára lennél a társadalomnak, mintha gondolkodni próbálnál.
2015. nov. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, a nadrágot nem ráöntik az emberrel. Lehet, hogy a lábain tökéletes, de a dereka kicsit bő.

Ha nem hordanának övet, az lenne a kérdésed, hogy "A kövér emberek miért olyan igénytelenek, hogy ha lehajolnak, kint van a vágány??"

Én nem vagyok kövér, teljesen átlagos a testalkatom, de mégis van olyan gatyám, amihez ha nem hordok övet, bizonyos mozdulatonként lejjebb csúszik a fenekemen, amit szeretnék elkerülni.

2015. nov. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Mivel tucatméreteket gyártanak, ezért ahogy már leírták, nem biztos, hogy az a nadrág ami pl. csípőben jó, az derékban is jó.

Illetve van, hogy az egyik nadrág túl szűk, de az eggyel nagyobb méret meg már lötyög. Értelmes ember ilyenkor nyilván a nagyobbat veszi meg, és felvesz hozzá egy övet, minthogy a szűkből csak még jobban kilógjon a hája.

2015. nov. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Azért, mert ha például 140kg vagy, mint én, akkor ekkora méretek mellett már nem olyan egyszerű pontosan passzoló nadrágot találni. Vagy olyan van általában, ami túl kicsi, vagy túl nagy, de pont jót nehezen fogsz találni. Ha dagadt lennél, tudnád, egyébként meg szerintem amúgy is tök evidens következtetés, legalábbis szerintem..
2021. aug. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!