Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetséges, hogy...

Hogyan lehetséges, hogy kórosan kövér anyukának törékeny, vékony gyermeke van? Ld. Strand.

Figyelt kérdés

2015. aug. 29. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, hogy anyuka pajzsmirigybeteg, vagy hízékony alkat, vagy csak sokat nassol/zabál, míg a gyerek nem pajzsmirigybeteg, nem hízékony alkat, nem nassol sokat/nem zabál.
2015. aug. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Egy gyerek nem csak az anyja génjeit örökli.
2015. aug. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Titusztitusz ***** válasza:
85%
Úgy, hogy a gének "játéka" kiszámíthatatlan...Lehet hogy a gyerek alkatilag nem az anyjára ütött, hanem mondjuk az apjára...Vagy valamelyik nagyapjára...Vagy valamelyik egyébb felmenőjére...(Arra a variációra hogy a gyerek a szomszédra,avagy a postásra stb-stb, ütött, már gondolni sem merek...)Még megtörténhet az is, hogy az anyuka is gyerekkorában még vékony volt mint a nádszál, és csak később terebélyesedett el...Úgyhogy ha még a gyerek az anyjára is ütött, akkor sem feltünő a dolog, mivel majd hasonló korban a gyerek is valszeg a mainál jóval testesebb lesz...
2015. aug. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hasznosítottam minden választ. Arra természetesen nem gondoltam, hogy nem ad enni a gyereknek, de rengeteg van. Valszeg (még) a gyerkőc sem jó étvágyú, de majd felnőtt korában megjön ;)
2015. aug. 29. 10:43
 5/5 anonim ***** válasza:
57%

Gyerekkorban (növésben, fejlődésben lévő szervezet) sokszor még nem derül ki, milyen lesz nagy korában. Én 22 éves koromig sovány voltam, anyukám kövér. Nem eszek most 24 évesen se többet, mint 2 éve, de most már rakódik le nekem is a párnácska a hasamra (és ha nem vigyázok, később máshova is).

Ez van... mindenki mondta, hogy biztos apu alkatát örököltem aki átlagos, de nem. Csak addig fejlődött a szervezetem, most meg már nem égeti/hasznosítja olyan gyorsan a dolgokat. kiskoromban én is sovány voltam anyu mellett a strandon.

2015. aug. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!