Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek erről? (LMBTQ)

Figyelt kérdés
Szerintetek nem esett át a ló túloldalára az emberiség (vagy csak a nagy része) a melegekkel, és az ő (pozitív) diszkriminációjukkal? Az én álláspontom az, hogy aki meleg az legyen az, nyugodtan fogja a párja kezét közterületen, stb. De ne rendezzenek külön felvonulást, vagy olyan formában bonyolítsák le, hogy ne dörgöljék az emberek orra alá, hogy ők bármit megtehetnek, mert ha valami nem úgy van, ahogy ők szeretnék akkor az homofób. Hogy gondoljál azt, hogy azzal elfogadják őket, ha tangában táncolnak a belvárosban? De ha egy heteroszexuális tenné meg, akkor ő hogy képzeli, gondoljon a gyerekekre, stb. De ezen kívül, ha pl nem kapnak meg egy munkát, akkor sikízoznak, hogy milyen homofób a munkáltató. Persze van kivétel, aki el tudja fogadni, hogy nem kap meg egy munkát, sőt, ismerek olyat, aki saját magát érzi megalázva 1-1 pride után, mert őt is a felvonulók közé sorolják. Ti kit gondoltok erről? Bármilyen véleményt szívesen fogadok!
2015. nov. 9. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Egyetertek veled.
2015. nov. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%

Pont az olyan emebrek maitt, mint te, tudnak még bármi hírverést csinálni, mert foglalkoztat ez téged. Én pont tojom le, ki kit szeret meg mit akar az ágyban. Vonulgasson, a kutyát se. Ha más is így látná, ne mmenne ki parádézni és hasonlók, tuti hamarabb elülne ez az egész.

Aki meg látványosan melegnek/leszbinek néz ki, nem értem miért sír a diszkrimináció miatt. Ha pl. rusnya vagy, kövér vagy, igénytelen és még sorolahtnám, ugyanúgy elutasíthatnak, mert csomóan külső alapján ítélnek, tetszik vagy sem.

2015. nov. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nincs bajom a melegekkel, se a felvonulásukkal, de én azt vettem észre hogy őket ez szórakoztatja, tehát elsősorban maguk miatt csinálják, nem azért ami a valódi cél lenne vele. Mert szerintem azt ők is tudják hogy így nem lehet elérni. Aki utálja a melegeket az ettől még jobban utálni fogja csak...
2015. nov. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Heterófelvonulásra se megyek, ha meleg lennék se mennék meleg felvnulásra.

Ez düh keltés miatt van.

EMber semélyiség alapu. Ha máshogy kezeled, rsszul teszed. Done.

2015. nov. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
43%

Igen, tényleg átestünk a ló túloldalára.

Nekem semmi bajom egy kézfogással vagy ilyennel, de ha mondjuk ott nyalják meg csókolgatják egymást egy parkban vagy téren, az már undorító. De az én szememben egy heteró párnál is az.

2021. dec. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!