Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Izlandon mindenki szőke kékszemű?

Izlandon mindenki szőke kékszemű?

Figyelt kérdés

Csak pár fotót néztem, ugyan, de aki nem egy kiránduláson fotózta magát tehát kirándulni ment izlandra mindenki szőke kékszemű.


[link]


[link]


[link]


[link]


(A 2. képen a bal felső sarokban az afrikai bevándorlót ne számítsuk bele, mert az nyílvánvalóan nem őslakos...)


De alapból ott csak szőke kékszemű fehérember születik?

Nem kevert, csak 1 féle fajtából áll az őslakosság?


2015. nov. 10. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Kozhiedelemmel ellentetben eleg ritka a szoke kek szem kombo az izladiaknal. Sokkal elterjedtebb a voros-szeplos kombinacio, vagy a sotetszoke, sotetebb szemekkel.


Az izlandiak genetikai allomanyanak 60% kelta eredetu (a mai angol/ir teruletrol), ez keveredett a skandinav genallomannyal.


(Izlandiaktol is hallottam ezt, amikor voltam ott, aztan pedig utanaolvastam, mert eloszor en is azt hittem, hogy a szoke-kek szem ott is a befuto, mint Norvegiaban :)).

2015. nov. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Most csalódtam. Ott is van akkor barna haj-szemű ember? :/ Amúgy észtországban is sok a kékszemű + barna haj, 99%


A vörös emberekre mik jellemzőek?

2015. nov. 10. 14:27
 3/9 anonim ***** válasza:

Jartal te mar Esztorszagban? Gyanitom, hogy nem, mert akkor nem mondanal ekkora suletlenseget, hogy 99%. Magas a szazalek, de nem ennyire. Olyan hely pedig nagyon ritka a vilagban, ahol homogen lenne a lakossag.. Foleg a nagyon elszigetelt torzsekre jellemzo.


Ahogy keveredik a genallomany, ugy jelennek meg kulonbozo tipusok, nem tudom ebben mi tud csalodast okozni :)


A kelta osokre a voros haj, feher bor, szeplo, vilagos (kek vagy zold) szem a jellemzo.. de ez is enyhult mar azota, van, ahol csak az egyik vonas fog latszodni, van, ahol tobb.

2015. nov. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kár. Nem jártam még soha. De szeretem a fajtiszta szőke kékszemű embereket, oda mennék ahol ez van - sehol nincs...A tudtad-e? fb oldal töltött föl 1 képet ami azt mondta. De akkor hazudott.
2015. nov. 10. 14:58
 5/9 anonim ***** válasza:

Sok a kamu az interneten, azon az oldalon meg kulonosen :)


Legmagasabb aranyban amugy Norvegiaban talalsz szoke-kek szem kombot, de nyilvan ott sem mindenki az.

2015. nov. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az nyílvánvaló, de akkor majd elkezdek kutakodni arra fele.
2015. nov. 10. 15:06
 7/9 A kérdező kommentje:
Kösz az útbaigazítást! :)
2015. nov. 10. 15:06
 8/9 anonim ***** válasza:
88%

Fajtiszta szőke szemű. (Minden ember fajtiszta, mert más fajjal képtelenek vagyunk keveredni.)

Ráadásul ekkora felszínességet is rég tapasztaltam...fujj.

2015. nov. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a hozzáállással neked hiába tetszenek, egy felvilágosult skandináv országban nem leszel túl népszerű :D
2016. jan. 11. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!