Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Flegmán viselkedek másokkal,...

Flegmán viselkedek másokkal, pedig igazából nem úgy akarok - miért van ez így?

Figyelt kérdés
Tehát igazából nem akarok úgy viselkedni, de mivel nincs önbizalmam és nem akarom hogy hülyének nézzenek, ezért felvettem ezt a viselkedést hogy magabiztosnak látszódjak, tehát még ha legbelül nem is úgy akarom, kívül teljesen flegmán viselkedek. Ezt úgy kell elképzelni, hogy pl. nem beszélek senkivel, pedig igazából akarnék, de a belsőm nem engedi - elég képtelen helyzet. És ebből nem tudok szabadulni, már próbáltam erőszakosan kedves lenni, de egy idő után automatikusan visszavedlettem flegmává...

2015. nov. 12. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem baj az. A meghunyászkodó, mindenért hosszan magyarázkodó, okoskodó, jópofizós, kényszeresen kedveskedő embereket nem igazán szeretik.

Hány éves vagy amúgy?

2015. nov. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
26 és baj azért :D Mert tudom hogy nem akarok flegma lenni, de mégis azt csinálom, szinte már automatikusan
2015. nov. 12. 17:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Flegmán viselkedsz másokal?

KiCCCCCCééééérdekel?? Ki nem sz. rja leee??? Hmm??

;-)

Na de tényleg, vannak barátaid? Ővelük milyen a viszonyod? És milyennek látnak téged?

Milyen nemű vagy?

2015. nov. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Talán a felfogáson is lehetne többekközött változtatni, pl. a flegmaságnak és "magabiztosságnak" nem túl sok köze egymáshoz, legalábbis aki magabiztos, nem szükségképpen flegma.

A magabiztosság számomra egy pozitív mentális állapot: valaki bízik magában. A flegmaság egy viszonyulás másokhoz, ami talán egy semleges védekezésként is szolgál, és megprobálhatja valaki a védtelenségét leplezni ezzel, de ettől még látszatra sem fog "magabiztosnak" tűnni önmagában emiatt, inkább semlegessé válik.

2016. jan. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

habár vannak olyan ismerőseim is, akik egyszerre magabiztosak, és néha valamennyire flegmák.

talán néha ezzel próbálják védeni az álláspontjukat.

de az biztos, hogy önmagában a flegmaságból nem következtethető ki senkiről, hogy most az illető magabiztos lenne, nem árt leszámolni az ilyen tévhitekkel.:)

2016. jan. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Maga biztos magabiztos. :)
2016. jan. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!