Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, ha rettegek a...

Normális, ha rettegek a terhességtöl?

Figyelt kérdés

Rendszertelen a menzeszem, 3-6 napot tuti kèsik minden alkalommal, ilyenkor pánikig idegeskedem magam.

Óvszerrel védekezünk, van, hogy nem is bennem megy el, plussz sosem történt baleset, mégis amint elmúlik a menzeszem, máris rettegek, mire megjön a következö.

A párom mondta, hogy 10 éven át megszakításosan védekezett az exeivel, és sose lett baba, már kezd aggódni, lehet-e neki egyátalán, mert ennyi idö alatt mär be kellett volna sikerüljön.

Én mèg ennek ellenère is rettegek. (Nem szedhetek gyógyszert egészségügyi okokból)


Normális ez? Mit tegyek?


2015. nov. 12. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Gondolj bele abba, hogy ha esetleg mégis bekövetkezik a baj, és terhes leszel, az első három hónapban szabadon úgy abortálhatod el a magzatot, ahogy csak akarod, szóval nagy tragédia úgyse lehet, inkább élvezzetek jókat egymásba.
2015. nov. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hüvelybe helyezhető eszközök, pl pesszárium.

-> Kombinált módszer.

Fokozza a fogamz.gátl.valószínűségét.

2015. nov. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt h hónapokig nem jött meg.Mi is megszakitásossal védekezünk. Amugy pesszáriumot inkább csak azok alkalmazzanak akik már szültek . Sztem ne félj ennyire tőle. Csak bízzatok egymásban !!
2015. nov. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sunshinedoll ***** válasza:

Én is baromira f-sok ettől.

Ha ennyire félős vagy, érdemes azért védekezni valamilyen módon, ha az óvszerben önmagában nem bízol, akkor fogamzásgátló, de a legjobb egy IUD lenne, azzal nincs sok baj. De ha komolyan ennyire szexelsz, akkor a legjobb esélyed a semmi szex, mert a legtöbb fogamzásgátló magába foglalja a tévedés lehetőségét.

Én megszakításossal csak egyetlen egy partnerrel védekeztem, csak benne bíztam annyira, hogy tudtam, ő ismeri magát annyira, hogy tudja mikor mit kell csinálnia.

2015. nov. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!