Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rettegek a terhességtől még...

Máffyn kérdése:

Rettegek a terhességtől még csak 16 éves vagyok, nagyon megbántam mindent, tudom, hogy hülyeséget csináltam de kérlek ne vessetek meg, mi a véleményetek, terhes maradhattam?

Figyelt kérdés
Attól félek, hogy teherbe estem . Az utolsó menstruációm január.1-én volt és még nem jött meg . Az történt, hogy a barátom berakta ( kb 6-7 másodpercig volt bennem ), ő állítja, hogy nem ment el bennem és előváladéka sem volt . Arra gondoltam, hogy mivan akkor, ha előtte 2szer is elment persze nem bennem , hanem kézimunka segítségével.

2013. febr. 2. 01:03
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Huu hat erre biztosat mondani nem lehet sajnos akkar terhes is lehrtsz. Holnap csinalj tesztet! Az a biztos! Nem elkeseriteni akarlak de en igy lettem terhes, remeljuk neked szerencsed lesz! Kitartas. Szurkolok, majd ird meg! Es ne huzd az idot annal rosszabb.
2013. febr. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon félek :(( megírod privátban mi történt veled , kérlek ?
2013. febr. 2. 01:25
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Előváladék mindig van, a pasid vagy hülye és ezt nem tudja vagy kamuzott. Szóval simán lehetsz terhes, mert gondolom arról azért tudsz, hogy az előváladék is tartalmaz megtermékenyítésre alkalmas hímivarsejteket. Holnap vegyél egy terhességi tesztet, ennyi idő után már biztos eredményt fog jelezni.
2013. febr. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
6-7 másodperc is számít! Tesztelj hamar! Akkor megtudod a választ. De az is lehet, hogy csak késik. De ebből tanulj, ha babás vagy, ha nem! Használjatok gumit vagy vény nélkül lehet kapni Pharmatex hüvelytablettát!
2013. febr. 2. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Kézimunka után simán maradhatott sperma rajta, illetve az előváladékban is vannak megtermékenyítésre alkalmas hímivarsejtek. Előváladék pedig mindig van és azt a pasik nem is érzik!!! Simán lehetsz terhes! Ahogy előttem is írták, vegyél egy tesztet, az már kimutatja.

Legközelebb pedig védekezz, ha nem szeretnél babát!

2013. febr. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mikor tortent?
2013. febr. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szandy89 ***** válasza:
Tesztelj minél hamarabb!!!
2013. febr. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Az elmondottak alapján nem túl sok az esély a terhességre! Szerintem pár napon belül meg fog jönni. De tesztelj!
2013. febr. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!