Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Törölnéd facebook-ról azt az...

Törölnéd facebook-ról azt az ismerősöd, akivel nem chat-elsz?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm face-en,akivel általánosban egy osztályba jártunk és jó haverok is voltunk.

Most bejelölt face-en,de ennyi,rám se ír.

Én már 3 különböző alkalomkor írtam neki chaten,de egyikre se válaszolt.

Ti törölnétek ezt az embert? Mi a francért jelöl be,ha nem is jelez vissza?



2015. nov. 12. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet.
2015. nov. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha sosem posztol semmi számomra érdekeset és még kommentekben sem kommunikálunk, igen. Igazából egy vagy fél évente tartok egy "selejtezést" amikor letörlöm azt akivel nem tartjuk a kapcsolatot és nem is posztol semmit, vagy csak unalmas/idegesítő dolgokat.

Nem akarok egy plusz szám lenni valaki ismerősei közt érdektelenül, sem azt, hogy mások nézegessék és esetleg kibeszéljék miket posztolok.

Ha úgy látod ez a haver másokkal beszélget és aktív az oldalon, csak neked nem ír vissza, töröld - nem akar veled beszélni. Ha nem aktív egyáltalán vagy csak lájkok szintjén lehet hogy nem szeret chat-elni vagy nehéz időn megy keresztül.

Én a helyedben -ha amúgy is unalmas az oldala- nagy megkönnyebbüléssel törölném. Nekem úgy tűnik csak azért jelölt be hogy te lájkolgasd, jobb esetben kiváncsiságból, hogy mi van veled, de annyira nem bír téged már hogy igazából is újra felvegye a kapcsolatot.

2015. nov. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akit nem ismerek, és nem beszélek vele naponta legalább 10 mondatot, nem jelölöm vissza.
2015. nov. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Anno msn en jártam ugy hogy poénbol irtam csajnak ,törölj ki ha ugy gondolod!

Erre másnap nézem ,kitörölt!! :D

2015. nov. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Nekem kb 450 ismerősöm van, ebből maximum 5-tel csetelek :D Ennyi erővel minek van facebookom, azokat el tudom érni máshol is :DDD
2015. nov. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!