Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen érzés az, ha a hitvesed...

Milyen érzés az, ha a hitveseddel már 1 éve jártok, amikor hirtelen az egyik ismerősöd küld neked egy videót neked arról, ahogyan megcsal vele?

Figyelt kérdés

2015. okt. 18. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
10/10, a legjobb érzés a világon. Végre ellőheted azt a poént, hogy sejtettél valamit, mert 6cm-ig tágabb volt:D
2015. okt. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
2015. okt. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Magyarán a friss, alig 1 éves házasságnál félredug az asszony/férj.


Életem álma.


Mégis milyen hülye kérdés ez?

2015. okt. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

Én nem haboznék. Elôször elöntene a düh, idegrohamom lenne, majd kicsit lenyugodnék, leülnék meginni 3-4 whiskyt, és elszívni pár szál cigarettát, miközben átgondolom a történteket, hogy hogy lehetséges ez, miért törtét, hogy tehette. Valószínûleg sírnék is egyet.

Mire hazaér a drága feleségem, nagyjából renneszedem, magam, megmosom az arcom, és nem szólok arról, hogy tudok a félrelépésrôl. (Nyilván a fäszi titokban vette fel az egészet, és a feleségem nem tud arról, hogy én mindent tudok).

Lefekvés elôtt beveszek 2-3 szem altatót, és közlöm hûtlen kedvesemmel, hogy másnap ne ébresszen, nem megyek dolgozni, szabadnapot veszek ki, de ô nyugodtan menjen. Kipihenten ébredek fel, tudván mit fogok aznap tenni. Kiveszem a titkos fiókomból a vadászkésem, a megtöltött Smith&Wesson revolveremet, és egy tekercs kötelet. Bôrkesztyût húzok, majd odasétálok az udvaron álló kocsimhoz és beszállok. Az út kb 23 percig tart a szemétláda házáig. Becsengetek, s mikor ajtót nyit rászegezem a pisztolyt. Beljebb tessékelem majd a markolattal fejbevágom. Eszméletlenül csuklik össze. Összekötözöm, majd megbizonyosodván arról, hogy tiszta a levegô, a kocsimig hurcolnám, ahol a csomagtartóba tuszkolom. Hazahajtok.

Mikor este hazaér a feleségem, meleg csókkal fogadom. Meglepetést sejtetve leinvitálom az alagsorba, ahol a férfi van megláncolva, meztelenül, szája kipeckelve, szeme szétsírva. A feleségem meglepetten felémfordul, de addigra már rászegezem a pisztolyt. A földre rakom a vadászkést és odacsúsztatom neki. Kényszerítem, hogy vágja le a péniszét a rohadèknak. Nincs mit tennie, levágja. A pisztollyal fejbelövöm a hûtlen kûrvát, majd a sikoltó férfit is. Elrejtem a hullákat biztos helyen, majd forró fürdôt veszek otthon. Szivar szájba, whisky kézbe, telefon a fülhöz. A 107-et tárcsázom, és aggódva közlöm, hogy a feleségem ma nem jött haza, és nem tudom hol lehet, segítsenek megtalálni.

2015. okt. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Krimiíronak kene lenned utolso valaszolo, de kajak
2015. okt. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!