Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyikük a nagyobb paraszt?...

Melyikük a nagyobb paraszt? Kamaszhiszti-elemzés!

Figyelt kérdés

A lentebb olvasható beszélgetés zajlott le A és B között. Ti melyiküket tartjátok rosszabbnak?

Milyen jellem jön át a beszélgetésből az egyes személyek részéről?

Tippeljétek meg a két társalgó fél nemét és életkorát!


A: Szia :)

B: Hello

A: Zavarok?

B: Nem, hacsak nem vagy puffasztottrízs kedvedben

A: Ejha, te is csípős vagy ma :) mizu?

B: Én nem. Csak ki nem állhatom amikor ilyen "köcsög" vagy és megsértődsz xD a saját hibádon és még a tanárnak is hisztizel

A: Hát jó, akkor majd beszélünk később, keresek mást hisztizni :/

B: Mondjad nyugodtan, hogy mi a bajod, de velem ne legyél paraszt. Meghallgatlak szívesen, mert nagyon érdekel, hogy miért vagy az utóbbi időkben megint ilyen

A: Igyekszem nem az lenni, lassan belejövök

B: Mondjad, mi a baj? :/

A: De mindegy, megyek nyelvtanozni :)

B: Nem. Biztos hogy nem. Mondd már el hogy mi van :(

A: Családi ügy, lényegtelen :/ Bocsi a hibáimért, meg kérek egy kis türelmet

B: Ennyit tűrtem xD De ok. Elmondod?

*hosszú szünet*

B: ??

A: Szkennelek, pillanat :)

B: Ok

*szünet*

A: Vagyok :)

B: Király :) Na leírod?

A: Nem-nem :P Te is tabuztad a családod

*Képmetszést küld A egy korábbi időpontról, melyben B írja: "Befejezhetnénk, hogy a családomról beszélünk? ;)" *

B: Oo hogy te mekkora

Elmész a tudod hova!

Akkor nekem ne duzzogjál soha többet az életben

A: Remélem nem lesz többé rá szükség :)

B: Akkor mentem tanulni szia

A: Most ezért haragszol? Nekem is rosszul esett mikor ezt mondtad...De jó tanulást :)

B: Én nem szoktam hozzá, hogy a családromról beszéljek, te meg szoktál

Ezért akartam megkérdezni, de akkor további sok sikert a duzzogásodhoz ;)

A: Nem duzzogok :P Csak ha te sem, akkor én sem

B: Jesszom, ovi. Szia

A: Gyereknek lenni jó :)

Szia :)

B: Hisztis hülyegyereknek nem jó lenni. Akarsz magadnak párt, de ha ilyen vagy, nem lesz :/

A: Most össze akarsz veszni? :D

Hát igen, még fejlődök, szerencse, hogy még egyenlőre nem is akarok :) majd... :D

B: Te akarsz. Nem foglalkozom most hülyékkel bocsi. Elég sz*rul vagyok ahhoz

A: Kedves szavak :D

Akkor szia, jobbulást :)

B: Te beszélsz? XD vicces vagy

A: Köszi :$ :D

*B letiltja A-t*



2015. ápr. 21. 22:23
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Mivel a beszélgetés chat formájában zajlott, ezért egyes reakciók el vannak tolódva. Remélem senkit nem kavar meg!
2015. ápr. 21. 22:25
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Mindketto utnivalo. Idegesitoek. De ha valasztanom kell, az A-t utnem jobban
2015. ápr. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, tán' A jobban idegesítene. Most akkor nyögjed már, hogy mi bajod van, te****!
2015. ápr. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Szerinted kérdező?
2015. ápr. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Ergya játszmázás. Talán nem kellene mellre szívni mindent, és nem kellene fokozni se.
2015. ápr. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

A-t ismerem személyesen. Jófej gyerek, de azért nem teljesen százas.

Véleményem szerint mindketten nagyon rosszul reagálták le a helyzetet, és ezen még a körülmények ismerete sem enyhít. A beszélgetés alapján én mindkét felet önteltnek, öncélúnak, forrófejűnek ítélném meg, azonban A stílusa számomra enyhén cinikusan hangzik, elsősorban a hangulatjelek és a pozitív visszaszólások miatt. Decensnek tűnteti fel magát, közben érződik róla a flegmaság.

Nem szeretnék kettőjük között ítélkezni, mindketten húzzák az idegeim, viszont A erősködik, hogy teljesen jogosan mondott mindent, illtve mindennemű rosszindulattól mentes volt.

Nem vagyok egy gyűlölködő típus, viszont az ilyen jellegű beszélgetések felkeltik az érdeklődésemet. Meglepő, hogy néhány hasznos dolgot lehet belőlük tanulni.

2015. ápr. 21. 23:22
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon távol áll tőlem az ilyen kommunikáció. Tulajdonképpen ezeket a hülye xd-ket is úúútálom. Ne tudnék így beszélgetni.
2015. ápr. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

2db 14 éves, az A biztos lány. Nem tanulni megy, csak rohadtul unatkozik, mert nagyon vacak élete van, és ha most elveszíti a "B" barátját, akkor siránkozhat, meg mesélgethet erről a többi fogyatékos kortársának.

Én 3 mondatnál leszögeztem volna, hogy vagy beszélgetünk, vagy keressen mást ehez a kisribi stílushoz.

Nagyon irritáló gyerekek.

2015. ápr. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
HA egyszer magamhoz térek, talán érdemben is válaszolok a feltett kérdésre. Egyelőre fogom a fejem....
2015. ápr. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
"A" tök normálisan bejelentkezett, "B" kezdte a flegmázást. Aztán meg fölényeskedett. Aztán indokolatlanul durváskodott. "B" egy öntelt alak, nem kedvelem.
2015. ápr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!