Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek kinek volt igaza?

Szerintetek kinek volt igaza?

Figyelt kérdés
Áruház, a pénztárnál hosszú sor. Egy nő beállt állt előttünk, de eszébe jutott, hogy kell még neki ez-az, nyilván úgy volt vele, hogy addig úgye kerül sorra, és még elment vásárolgatni, de a bevásárlókocsiját ott hagyta. Mi meg, akik mögötte álltunk (3-4-en) fogtuk, és a sor végére toltuk a kocsiját. Mikor visszajött meg elkezdett ordibálni, hogy hogy merészeltük, ő már ott állt, stb...
2015. nov. 13. 09:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nektek. Én is csináltam már ilyet, velem is kiabált, de az eladó rászólt
2015. nov. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a nőnek volt igaza. De csak abban az esetben, ha érkezése előtt még nem került volna sorra. Mert ha mondjuk egy gazdátlan kocsi akadályoz abban, hogy felpakoljak a szalagra , akkor jogos a hátrébb tolás, de ha megérkezik addigra, míg rákerül a sor, akkor milyen jogon tologatom a kocsiját hátra? Azért ennyire tényleg ne leygünk már rorsszindulatúak. Velem megesett, hogy a pénztárban jutott eszembe amit elfelejtettem, és gyorsan visszaszaladtam úgy, hogy a sor mögöttem állt, a pénztáros várt. Senki sem szólt be, és tök hálás voltam ezért, pedig egy nagy hypermarjetben vágtáztam. Vannak még jófej emberek ...
2015. nov. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%
Nehez igazsagot szolgaltatni egy pusztan joindulattol fuggo dologban. Szerintem csak kegyetlennagy parasztok vagytok.
2015. nov. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
2. Lehet, hogy senki sem szólt be, de láttad volna mögötted a fejeket...:D
2015. nov. 13. 10:32
 5/23 A kérdező kommentje:
2. Akkor velem van a baj. Én fizetnék, és inkább bemennék még egszer, ha elfelejtettem valamit, ésott jut eszembe, minthogy több embernek kellemetlenséget okozzak.
2015. nov. 13. 10:35
 6/23 A kérdező kommentje:
De érted, akkor ennyi erővel mindenki ezt csinálhatná, bemegy a boltba, látja, hogy hosszú a sor, és odatolja egyből a pénztárhoz a kocsit, ő meg elmegy vásárolgatni és csak hordja oda az árut. És csak a kocsik állnának a pénztárnál.
2015. nov. 13. 10:40
 7/23 anonim ***** válasza:

#6 Lehetne, de ti mindig eltologatjatok a kocsikat... Pedig az aruhazba erkezesi sorrend sem igazsagtalan annyira mint gondolod.


Azt nem irtad, hogy varakoztatok a nore. Azt irtad, hogy amint kiert a lathatarbol rogton elorebb furakodtatok...

2015. nov. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: Gondolom nem mosolyogtak, de itt az a lényeg, hogy nem adtak hangot idegességüknek.
2015. nov. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

"Pedig az aruhazba erkezesi sorrend sem igazsagtalan annyira mint gondolod."


Valaki bemegy vesz egy kiló kenyeret, de várjon 2 órát még sorra kerül...

2015. nov. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Persze, mert ő még vásárol! Aki meg mögötte érkezik, az már végzett, várja a sorát! Hát nekem ha eszembe jutna valami, biztos nem lennék olyan tahó, hogy otthagyom a kocsit, kocsival együtt mennék vissza.
2015. nov. 13. 10:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!