Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudok soha megfeleln...

Miért nem tudok soha megfelelni magamnak?

Figyelt kérdés

Belenézek a tükörben és 10-ből 8 alkalommal nem tetszik az amit látok. Akár milyen drága ruha van rajtam :táska, cipő, napszemüveg,sál,kabát és stb. Mindig egy szerencsétlenségnek látom magam. Más nők megjelenése tetszik,rájuk szeretnék hasonlítani. Ezért veszek hasonló ruhákat, járok jó fodrászhoz, márkás kozmetikumokat használok.

Képtelen vagyok elfogadni magam :(

Nincs túlsúlyom, nekem az összképpel van bajom. Jellegtelen szerencsétlenségnek érzem magam.


2015. nov. 13. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs önbizalmad.
2015. nov. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Túl magasra rakod a mércét és ezek szerint nagyon is számít neked a külsőség. Ne másokhoz akarj hasonlítani, mert akkor aztán végképp elveszíted az egyéniséged, ami biztos hogy van, hiszen mindenkinek van, csak elnyomod ezzel a görcsös erőlködéssel. Az nem baj, ha nem tetszel teljesen magadnak, hiszen akkor van önkritikád sok más nővel ellentétben, csak meg kell találni az egészséges egyensúlyt. Foglalkozol magaddal, igényes vagy, ez már önmagában nagyon jó. A legfontosabb, hogy fogadd el magad, mert amíg nem tudod, mások sem fognak. Ne legyél ennyire kritikus magaddal. Egyébként milyenek a visszajelzések a környezetedből? Hidd el, hogy ezerszer jobb, ha természetesen viselkedsz és felveszel egy pólót egy farmerral és jól érzed magad, mint akármilyen drága cuccokban erőlködni és valaki másra hasonlítani.
2015. nov. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!