Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem tudok magamnak megfelelni...

Nem tudok magamnak megfelelni és csúnyának érzem magamat. Hogyan változtassak ezen?

Figyelt kérdés
Barátnőim sokszor mondanak olyat viccből hogy soha nem lesz barátom mert nem vagyok hozzá elég szép de nekem ezek nagyon rosszul esnek. Csúnyának érzem magamat és nem tudok kibékülni a külsőmmel. Mit tegyek? 15/L
2015. jan. 22. 16:46
 1/5 anonim válasza:

Önbizalom.

Ha a szüleid engedik festesd át a hajadat olyanra amilyen tetszik.

Cseréld le esetleg a ruhatárad

Fontos hogy csak olyat hordj ami tetszik is

2015. jan. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15 éves vagy! Még sokat fogsz változni. Attól, hogy nem vagy tökéletes külsejű, nem vagy ronda. A legtöbb ember átlagosan néz ki. találd meg az alkatodhoz, színeidhez megfelelő öltözékeket és a legjobbat ki tudod hozni magadból. ebben az életkorban a legszebb lányok is kételkednek a szépségükben, nyugi.
2015. jan. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Önbizalmat neki!


Én is 15 vagyok, ugyanebben a cipőben. Ezerszer megállapítottam már, hogy ronda vagyok (profilból kb. magamra se bírok nézni:"D), de igazából már nem érdekel. Nem tudom, miért, de elmondom, hogy én mit tettem.:) Mindenkinek van olyan oldala, amiből jól néz ki. ~Mindenkinek.~ Általában az a profilképünk.:D

Próbálj ki sminkeket, keresd meg azt, amelyik jól áll, és tetszik is. Ami kiemeli azt a részed, ami tetszik. A szemed, a szád, vagy csinálj valamit a hajaddal. A festés jó ötlet, akár egy kis színt is tehetsz bele, én is azért nyaggatom most a szüleim.:3

Az is segít, ha megtalálod a stílusodat. Vegyél olyan ruhákat, amik az egyéni ízlésedet tükrözik és amikben jól érzed magad. Akkor is, ha ezek a ruhák feltűnőek.:)

Egy szobaátalakítás is jól jöhet. Vagy nézz sok ismert filmet, hogy képben legyél.


Így hirtelen ennyi jutott az eszembe. Sok sikert:)

2015. jan. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2015. jan. 23. 21:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne ilyen bunkó lányokkal barátkozz! Milyen barátnő az, aki ilyet mond?? Még viccből sem!
2015. jan. 31. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!