Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez mennyire szokatlan?

Ez mennyire szokatlan?

Figyelt kérdés

Utálom a nyarat, a meleget! Úgy örülök a mostani időjárásnak, mint majom a farkának, csak sajna látom, jön újra a meleg, de ahogy elnéztem, szerencsére nem sokáig marad, 6-7 nap után lesz egy újabb hosszú időszak kellemes 22-24 fokkal.


Nem szeretek strandolni, nem tudom, mi a jó benne. Inkább az izgalmas programokat szeretem, kirándulok, via ferratazok, sziklát mászok, raftingolok, kerékpározok, stb.


Ti hogy vélekedtek?



2015. jún. 29. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Amit te csinálsz, ahhoz valóban a 20-25 fok az ideális. Nyilván hőségben nem túl jó kirándulni, stb. meg hidegben sem.

Én a változatosságot szeretem. A 20-25 fok szerintem is sok mindenhez ideális. De időnként szeretek strandolni is, akkor vágyom a 30 fokra. És a hidegebbet is szeretem.

Szerintem egyébként egyáltalán nem szokatlan, mert a legtöbb ember nem nyaral, pihen egész nyáron, hanem dolgozik, és ahhoz kellemesebb, ha nincs ezer fok és nem kell folyamatosan izzadni.

2015. jún. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én annak a híve vagyok, hogy mindig legyen olyan időjárás, amilyennek lenni kell. Nyáron meleg, de azért ne legyen több 30 foknál. A kicsit többet elviselem, de megvannak a határok. Néha jól jön nyáron is a 22-24 fok, de csak 1-2 napra. Ez inkább legyen a tavasz és az ősz jellemzője.
2015. jún. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem szokatlan, rengetegen utálják a nyári kánikulát.


Hozzáteszem, a legtöbb magyarnak fogalma sincs róla, milyen az, amikor igazán meleg van. Sok hely van a világon, ahol hónapokig folyamatosan sokkal melegebb van, mint Magyarországon a legnagyobb kánikulában. Én voltam pl. nyáron a Szaharában, az ottaniak szó szerint csak álmodhatnak olyan hűs időről, mint amilyenek nálunk a 38-39 fokos, végveszélynek kikiáltott hőhullámok.


(Ezzel nem lekicsinyelni akarom persze, aki már ebben a melegben is rosszul érzi magát. Tény, én nagyon szeretem a hőséget. Bringatúrázni, kirándulni is a rekkenő kánikulában szeretek a legjobban.)

2015. jún. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok az évszakokkal, hogy örülök, van egy kicsi ebből is meg abból is. Azt csinálom amit épp az időjárás megenged, mert vannak dolgok amiket jobb csinálni 20-25 fokban, de imádok strandolni, fürödni sörrel a kezemben és ahhoz meg kell egy jó 30 fok. Aztán meg tavasztól őszig mikor az ember már jól kitombolta magát, jól esik a téli meghitt behúzódás is a kandalló mellé.

Én nem értem a sok panaszt az időjárással kapcsolatban, mert szerencsére nem kívánságműsor, és tanuljon meg az ember élni azzal ami épen van, mert különben mindig elégedetlen lesz.

A sok panasztól már néha rosszul érzem magam, mert én örülök a melegnek. Olyan sok nincs belőle éves szinten, hogy ne lehessen kibírni. Sokkal több megfelelő idő van a kirándulásra, mint a fürdőzésre, és alig lehet hetekkel előre megszervezni egy nyaralást, mert sokkal több az esély arra újabban, hogy pont addigra lesz szar idő, mint hogy ragyogni fog a nap, miközben az ember egész éveben erre várt.

Van is egy mondóka erre: "Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idő, mindig esik az eső".

Ez az emberek örökös elégedetlenségére utal.

Aki nem bírja a meleget, abban az időszakban húzza le a redőnyt és pihenjen a szobában, vagy menjen ki este szalonnát sütögetni mikor már a szúnyogok is elültek. Mindenre van megoldás.

2015. jún. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A nyarat én se szeretem, sokkal hamarabb megunom mint pl a telet vagy az őszt, jobban szeretem a téli sportokat, szeretek snowboardozni, van hogy csak télen költök pénzt külföldi kirándulásra, persze nyáron is kirándulgatok országon belül csak nem igazán.
2015. jún. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A tőled független valóság elfogadása egy komoly lépés lenne az érettség felé. Ilyen a meleg pl.
2015. jún. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6: Nem független tőle ez a valóság. A Földön kívül is van élet, és még a Föld legtöbb táján is más időjárás van ebben a pillanatban, mint nálunk. A felnőttség bátorság és erő ahhoz, hogy elmenj oda, ahol neked jó, és ne fogadd el a szenvedést.
2016. aug. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!