Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van köztetek olyan aki úgy...

Van köztetek olyan aki úgy gondolja, hogy könnyen feladja a dolgokat akár az utolsó pillanatban?

Figyelt kérdés
Én ilyennek érzem magam és már elegem van, de most is olyannal állok szemben amit fel akarok adni pedig sok energiám van benne, de félek, ha nem teszek le róla rossz lesz. Ti mit tennétek? Van akinek hasonló gondja van? Írnátok személyes tapasztalatot?

2015. nov. 16. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Jelentekezem! :D

Dettó ugyanez vagyok.

DE!

Úgy változtattam/változtatok ezen,hogy olyan helyeket,amiket gyakran látok,kézbe veszek,teleírom motiváló idézetekkel.

2015. nov. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen vagyok.

Mostmár sokadszorra veszem észre magamon, hogy a döntő pillanatban meghátrálok.

Legutóbb nem mentem el záróvizsgázni és egyelőre úgy tűnik, most se fogok...

2015. nov. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el hogy "üzeneteket" írsz magadnak,meg egyéb buta kis trükkök és beletörődsz hogy Te ilyen "kis majom" vagy.Akár hány évesek is vagytok hátralevő életeteket teszitek tönkre, ha most nem cselekedtek mindig is az említett kis majmok maradtok..PL: még egyetemre jártam amikor elkezdtem edzeni,teleraktam a szobám testépítők képével. Fél év múlva abbahagytam. Miért? Mert elérhetetlennek tűntek a fickók testi eredményei a szobám fotóin..kilátástalan volt a helyzet hogy heti 3-4 X gyúrok keményen és nincs az a drámai változás.Abba hagytam az edzést. Erre egy idősebb gyúrós rokonommal (keresztapám)dumáltam hogy abbahagytam a gyúrást, reakciója ez volt a szavait idézzem:" faszikám kis lépésekben csak kis lépésekben" Hányas a karod most öcsi? mondom 39cm. És mekkorát szeretnél? Mondom: hááát vagy 50cm. Jó akkor kezdj el edzeni és tűzd ki a szemed elé célként hogy 40cm. Az elején ezt gyorsan eléred. Aztán tűzd ki hogy 41cm. és így tovább. 6 év edzés után most 49cm.es a karom! Tehát ebből azt akartam kinyögni hogy reális,elérhető célokat kell mindig kitűzni az életünkben mert ha elérjük azt sikerként éljük meg és cefet nagy motivációt add! Állítom az egész életem kisebb,nagyobb sikereit a keresztapám akkori tanácsának köszönhetem. Ne úgy menjetek pl.:vizsgázni hogy vizsgázni kellllll, vagy mit kapok otthon ha megbukok,hanem azért, mert le akarok vizsgázni mert boldog jövőt akarok, nem akarok egy segédmunkás vagy egy prosti lenni. Motiváció, gyerekek motiváció!! Ez mindennek a lényege, és kis lépésekben csak kis lépésekben :)
2015. nov. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!