Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az életed alatt mit értettél...

Az életed alatt mit értettél meg, hogy milyen dolgokat nem szabad vagy szabad és kell csinálni?

Figyelt kérdés
Én például azt,hogy soha ne lustuljak,mindig erőltessem magamat arra a dologra amit meg kell csinálnom és ne tegyem át 2 óra múlvára,holnapra stb.

#Élettapasztalat
2015. nov. 17. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne nyúljak bele ollóval a konnektorba.
2015. nov. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Be fogni a szám.
2015. nov. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne bízzak meg csak nagyon kevesekbe
2015. nov. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ne a multam határozza meg a jövőmet,

továbbá "Ad astra per aspera"

2015. nov. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Más dolog hülyeséget beszélni és más tenni.
2015. nov. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Micsoda közhelyek :D Nem sértés nyugi. Életemben egyik legfontosabb, amire rájöttem, hogy nem szabad erőlködni. Sosem fizetődik ki annyira, mint amennyire kellene. Ezt sok mindenre értem, az élet számos területére.
2015. nov. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Soha de soha ne mutass be fekete, lesötétített S merci tulajának, még akkor sem ha 70 kiló.

Én sajna bemutattam, hiába volt szabálytalan a közlekedésben.

Ő meg nem volt bátortalan megállni.

lenyomta az ablakot, és csak annyit kérdezett, kisember unod az életed?

Én meg, anyukád valaga sem rózsaillatú...és itt egy kétperces sípszó lenne most.

Erre látom ám, hogy a monológom után lehúzódik az összes ablak, és 3 akkora fószer ült még a kocsiban, hogy a hegyi gorilla sírva menne haza ha meglátta volna őket.

Igen.

Ott egy nagyon durva 200 méteres sprintet levágtam, ők meg úgy voltak vele, a mázsa 50 kilójukkal nem futnak utánam.

szerencsére.

2015. nov. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amit megtanultam,hogy a világon az egyetlen ember aki csak az én érdekeimet nézi,az én vagyok,tehát magamnak,mindig én legyek az első,és csak utána bárki is.A másik,hogy nem szabad rosszindulatúnak lenni,az olyan emberekkel,akik ezt megérdemelnék,egyszerűen nem kell foglalkozni,mintha nem is léteznének.A harmadik,az optimizmus tényleg előre visz,a pesszimizmus pedig hátráltat.A negyedik,ha egy embernek más a véleménye valamiről,azt el kell fogadni.Nem vagyunk egyformák.
2015. nov. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én azt tanultam meg,hogy nem számíthatok senkire és nem bízhatok senkiben.
2015. nov. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nagyapámtól: Ne bízz senkiben.

Apám nagy mondása: Amit két ember tud, az már nem titok.

Anyámtól: Vegyél egy nagy levegőt, mielőtt valamit kimondasz.

És életvitelem egyik alapköve: Csak akkor szólalj meg, ha okosabbat tudsz mondani a csendnél.

F17

2015. nov. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!