Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik holokamuznak, és tagadják...

Akik holokamuznak, és tagadják a holokausztot, azok tulajdonképpen mit tagadnak? Miért mondják, hogy nem is történt meg? Vagy mi ez az egész?

Figyelt kérdés

2015. nov. 17. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Én nem állítom hogy nem történt meg, de volt sok elég abszurd és önmagának ellentmondó történet állítólagos holokauszt túlélőktől. Valószínűleg itt is, ahogy a történelem számos területén vannak durva ferdítések.

Jöttek a hős nyertes amcsik meg oroszok, és legyőzték az ördögi náci Németországot hát minél szörnyűbb dolgokat kellett kitalálni a propaganda miatt.

2015. nov. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Senki nem a holokauszt tagadja, hanem csak a számadatokat. Túl sok a zsidó akit megöltek, és ahogy egy tudós utánaszámolt, hogy ha tényleg annyi embert megöltek akkor ma jelentősen kevesebb zsidó élne.

A másik gond, hogy úgy állítják be az egészet mintha csak ők szenvedtek volna. Pedig cigányok, melegek, és nem kívánatos személyek is áldozatok voltak.

De a legfelháborítóbb az, hogy 70 évvel a háború után még mindig kártérítést követelnek. Miért? Mi generációnk nem bűnős, a régi bűnösök megfizették már az árát..

2015. nov. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%

@22:33


Nem védeni kívánom a zsidókat, mert meg van róluk a magam véleménye, de az is hasonlóképp undorító, mikor nem túl intelligens emberek írogatják, a terrorcselekmények apropóján hogy hát ők nem nyilvánítanak részvétet a franciáknak, mert hogy trianonhoz asszisztáltak.... szánalmas.

2015. nov. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

"Senki nem a holokauszt tagadja, hanem csak a számadatokat. Túl sok a zsidó akit megöltek, és ahogy egy tudós utánaszámolt, hogy ha tényleg annyi embert megöltek akkor ma jelentősen kevesebb zsidó élne."


Ez így is van, kb. 6 millióval valóban csökkent a zsidó népesség a háború előttről utánra, ez demográfiai adatokkal kimutatható. Azt, hogy 'senki nem tagadja a holokausztot', tételes hazugság.


"A másik gond, hogy úgy állítják be az egészet mintha csak ők szenvedtek volna. Pedig cigányok, melegek, és nem kívánatos személyek is áldozatok voltak."


A holokauszttagadók/relativizálók általában a cigányokat, melegeket és más nemkívánatos személyeket is gyűlölik.


"De a legfelháborítóbb az, hogy 70 évvel a háború után még mindig kártérítést követelnek. Miért? Mi generációnk nem bűnős, a régi bűnösök megfizették már az árát.."


Ez már másik téma.


Egyébként én is csodálkozom róla. Én azt hinném, hogy a nácik nem tagadják a holokausztot, hanem büszkén felvállalnák, hogy Hitler micsoda sikereket ér el ilyen térben... de hát az túl őszinte lenne.

2015. nov. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%

azt találják kamunak, hogy nem stimmelnek a számadatok és nem volt annyira szörnyű mint bemutatják...

több túlélő írt könyvet és messze nem volt olyan szörnyű mint ahogy azt sokszor felvázolják...

akkor ki hazudik? aki ott volt és megélte, vagy akinek érdekében van hazudnia?


22F

2015. nov. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem volt olyan szörnyű? Az nem elég szörnyű, hogy élve elégetnek egy embert, gyerekeket, stb.? Még akkor is szörnyű lenne, ha 100 emberről lenne szó.
2015. nov. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%

Mint # 1, # 2, # 3 -ból látható, õk maguk sem tudják. egyszerûen, csak "nem lehet úgy, ahogy a zsidók mondják".


Persze, van még egy ok: akik segédkeztek, közremûködtek, vagy csak tétlenül nézték, hogy 600 ezer honfitársukat 9 hét alatt elszállították a halálba, azok és leszármazottaik most szertnék megnemtörténtté HINNI, mert ha tudomásul veszik, hát, lássuk be, baromi ciki. akkor is, ha nem õk voltak, hanem a papa, nagypapa, dédi. Mert "az nem lehet, hogy azõ papája, stb ... "


Sajnos lehtett.


És tudták, mi lesz azokkal, akiket kiszállítottak, mert alighogy elszállították~~oket, a szomszédok birtokba vették a holmijukat, többnyire a lakásukat, házukat is.


Az a kevés, aki visszajött, többnyire vagy azt találta, hogy valaki lakik a lakásában, vagy üres lakást talált.

Utólag persze ez is ciki.


"De a legfelháborítóbb az, hogy 70 évvel a háború után még mindig kártérítést követelnek. Miért? Mi generációnk nem bűnős, a régi bűnösök megfizették már az árát.."


Ez már valóban másik téma.


Konkrétan: minden eddig kifizetett kárpótlással együtt - német statisztika szerint - az akkor elrabolt vagyonnak kevesebb, mint egy ötödét fizették eddig ki.

Ez tény, utána lehet nézni.


"nem stimmelnek a számadatok"


Nem a fenét.

Szintén NÉMET adatok szerint összesen 5,6 millió zsidót öltek meg és 250 - 300 ezer romát.


"nem volt annyira szörnyű mint bemutatják...

több túlélő írt könyvet és messze nem volt olyan szörnyű"


Lehet, hogy egyes könyvek szerint "nem volt olyan szörnyű", akikkel én beszéltem ( nem kevés ), egyik sem mondta, hogy üdülés lett volna, de még azt sem, hogy olyan volt, mint bármely más munka.


tegnap 08:00 ugyan add már meg azokat a túlélõk által írt könyveket ( szerzõ, cím, kiadó, megjelenés helye, ideje ), melyek szerint "messze nem volt olyan szörnyű"!


Addig is, ha idõd engedi, nézd meg a "Saul fia" c. filmet!

2015. nov. 19. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

"Addig is, ha idõd engedi, nézd meg a "Saul fia" c. filmet!"


Miért, az egy hiteles történelmi forrás? Na ne nevettess. Kb annyira hiteles mint a Becstelen Brigantik.

2015. nov. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 *Nekomimi* ***** válasza:
19%

...és akkor kérdezem én - kik voltak azok, akik lepontozták a kettes válaszolót ?


Engemet úgy fel tud húzni az ilyen. A Kérdező feltett egy kérdést, ő pedig válaszolt, méghozzá szépen , normálisan.

Egyébként én is hasonlót írtam volna, de ő még jobban is írta le, mint én tettem volna...

2015. nov. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
63%
Kiváncsi lennék hogy milyen gyorsan forrna fel az agyvize a Holokamut propagáló jobbereknek ha egynap valaki előállna egy "trianonkamu" elmélettel.
2015. nov. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!