Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feliratkozott már valaki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feliratkozott már valaki a hottie.hu oldalra? És megrendelte azt a 9.990 Ft-os "tananyagot"? Tulajdonképpen ér annyit az egész?

Figyelt kérdés

2015. szept. 10. 13:57
1 2
 1/11 olahildiko válasza:
Igen. Olvasd el, és meglátod. Megismertet a férfiak "agyával". Ha valaki sikeres akar valamiben lenni, legjobb, ha ismeri a terepet, amelyen mozog.
2016. jan. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Czeglédi Anita válasza:
48%
Sziasztok! Szerintem az egyik legjobb döntésem volt, hogy megrendeltem a tananyagot. Bőségesen megéri az árát. Egy olyan csodálatos átalakulás vette kezdetét az életemben, amit legszebben a pillangóvá változáshoz, a ragyogáshoz tudok hasonlítani. Mindenkinek jó szívvel ajánlom. S ami a lényeg! Csajok! Az ország-viág egyik legjobb pasijától tanulhattok - szerintem már ezért is megéri!
2016. jan. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
51%
megrendeltem, már elolvastam az egészet és végre átlátok a férfiakon, kár hogy ezt húsz évvel ezelőtt nem tudtam, nem lennék túl egy váláson
2016. jan. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 szyszy74 válasza:
70%
Szia! Teljesen átalakul a véleményed a férfiakról! Ha veszel egy új ruhát megkérdezed magadtól,hogy megéri?
2016. jan. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
70%
Én is csak ajánlani tudom! Nekem nagyon sokat segített az önbizalmam növelésében és jobban megértem a férfiak vágyait, gondolkodását. Abszolút megérte ilyen szemszögből rálátni a dolgokra.
2016. jan. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
84%

Egy duci, üzleti életben sikertelen srác felfedezte a nők Szent Grálját, és LÁTSZÓLAG tanácsot ad arról, hogyan legyél jó nő, miközben ő.. hát finoman szólva sem egy jó pasi!

Bérkommentjeivel elárasztja a fórumkat, mint például ezt is.


Fotósként elfüstölt a vállalkozása, így észt oszt a meggazdagodásról "Hogyan kell 1 millió forintot csinálni az interneten?" címmel, közben pedig a Kft-jének mérleg szerinti eredménye deficites, veszteséges.


Adózott eredmény: -8.782e Ft /Forrás: Opten céginformációs rendszer/


Link:


[link]



[link]


A fotós oldala pedig már el is tűnt a süllyesztőben...bár a net nem felejt!


[link]


Dokumentált magasabb profilú végzettsége vagy kvalifikációja nincs, egy életművész. Számomra kamu ember, tipikus sikertelen alkat, folytonos próbálkozó, másokat lehúzó, lejmoló.


Profizmus? HAHAHA!


Van még kérdés?

2016. máj. 20. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

olvastam ezt a dicshimnusz-áradatot, mondom, mi ez amiről én még sose hallottam, közben meg ennyire jó a nőknek?


LOL :D

2016. máj. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
77%

Érdekes amúgy, hirtelen mennyi "szakértő" lett, akik mindenféle végzettség nélkül akarják neked megmondani, milyen legyen a párkapcsolatod, a munkád, az életed és Te magad is...kamu pszichológusok, motivációs trénerek, "írók" akik ugyanazt az elvet követik: hogyan adják el Neked XXI. századi emberkének azt, amit már ezer évvel ezelőtt is megírtak a filozófusok.

Közben persze ők milliókat keresnek a naiv emberekből....gusztustalan.

2016. jún. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Müller Péter 1ev válasza:
48%

Kedves #6-os.


Köszi az ingyen reklámot. Bár pár weboldalt kifelejtettél, (pl. ezt [link] ), de ettől függetlenül jó munkát végeztél.


Gondolkozzunk együtt. Ha bér kommentelnék, szerinted csak ennyi lenne itt? Abban biztos vagy, hogy neked nem fizettem, igaz? Mégis reklámozod a weboldalaimat. Nos, köszi.


Amúgy fotósként nem elfüstölt a vállalkozás. Ha kicsit tovább turkáltál volna megtalálod a neten dátumozva (csak hogy tudd nem most találtam ki.):


„De a legviccesebb az, hogy azért csináltam, mert túl sokszor lemondták a TFCD fotózásokat amikor tanulni mentem. Idegesítő volt, hogy amikor időpontom van az ország egyik legjobb fotósával, a modellekkel kell harcolnom. Szóval gondoltam, ha ingyen nem, majd eljönnek ha fizetniük kell. És nem tévedtem. Sokkal jobb modelleket kaptam, sőt sokkal-sokkal elégedettebbek voltak. Innen már gondolom te is kitalálod mit csináltam... ”


Szóval az oldalt bezártam, mert nem tanulok tovább fotózni. :) Mégis mi a fenét csinálnék a modellekkel, akik jelentkeznek? Mellesleg ha bármelyik fotós, akinek gondja van a munkával felépíti újra azt az oldalt, még ma is működni fog neki.


Lássuk mi van még.


Mínuszos eredemény.


Mivel „értesz” a pénzügyi kimutatásokhoz áruld el, hogy lehet az eredmény kimutatás mínuszos egy cégben?

Hiszen valakinek akkor valahonnan elő kellett kerülnie 9 gurigának a cég tartalékaiból nemde? :)


Persze bizonyára a te eredményeid jobbak, hiszen egy béna, sikertelen, kamu ember vagyok.


Éppen ezért én és a csajok nagyon kíváncsiak vagyunk az eredményeidre. Szóval ha megtennéd, hogy vállalod az arcod és megmutatod, hogy mit értél te el, szívesen tanulunk belőle.


Még egyszer nagyon köszönöm a hozzászólást és az ingyenmunkát, és ha van kedved posztold még ahány fórumra csak tudod. (Minél magasabb PR-je annál jobb) Hajrá! Mindent bele!


:D

2016. jún. 24. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A nőknek úgy kellene férfit választaniuk, mint ruhát vagy cipőt, amikor vásárolnak. alaposan szemügyre vesszük a darabot, válogatunk. Hány üzletet is járok végig az egyetlen egy darab cipőért vagy blúzért? Gondolkodjunk. A nők kibacot ku..ára leadták a szintet. Néha csak nézek, hogy hová lehet még süllyedni. De a pasik is. Hányni tudnék az egésztől.
2016. szept. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!