Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik beszólnak nekem, lebúzázn...

Akik beszólnak nekem, lebúzáznak másokat nem gondolják, hogy bunkóság és saját kisstílűségeit fejezik ki?

Figyelt kérdés
Nem érdekelnek többnyire ezek a retardált amúgy a legtöbb esetben alacsony intelligenciájú és kisstílű emberek, mert az esetek legnagyobb részében tényleg azok buz*znak le, akiknek hallgatniuk kellene, ezért nem is érdekelnek, beszólásaik után leanyázom őket, amit zokon vesznek vagy visszaszólok valamit. Egyébként nem igazán hivalkodó a kinézetem, ezért is bunkóságnak tartom őket.
2015. nov. 19. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem kérdés hanem nyafogás.
2015. nov. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én nem nyafogásként kérdeztem, nem értelek.
2015. nov. 19. 16:37
 3/6 Firedoom ***** válasza:
62%

Normalis kerdes nem volt

Nyafogtal

Fogalmazás brutalis

2015. nov. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Lol, tőszavakban írjak és kérdezzek? Akkor meg az a probléma, hogy nem érted miről van szó, fejtsem már ki bővebben. Nem tudom honnan veszitek, hogy nyafogok. Ha nyafognák akkor tudod hogyan nézne ki a kérdés?

Jaj figyuzzatok már itt emberek! Olyanok má az emberek velem, tisztára depis vagyok mán én, vannak aki lehomiznak mert jaj, olyan izé, hogyis mondjam (most sírok ) nekem ez fájó, hogy beszólogatnak, miért ilyenek velem segítsetek lécci lécci!

Na ez lett volna a hisztizés okos tojások.

2015. nov. 19. 18:49
 5/6 Firedoom ***** válasza:
62%

Evidens, hogy a tomondatokat es az egyszerű felsorolást mindenki megérti nem? Ennyi volt a célom az elozo valaszomnal is. Minek törjem magam egy hosszu, szepen felepitett, kifelytett valaszon ha a lényege ugyan az?

Nem volt normalis kerdes, hiszen csak a fent megemlített embereket szidod, szapulod, anyazod. Miert lennel te jobb náluk? Azt meg sem merem kockáztatni, hogy van valami okuk a szidasodra. Teszem azt bunkó voltal, belekotottel valakibe.

Igen, csak nyavajogsz. Miert is? Felsorolod a serelmeidet es Ennyi. Mi a rakomat reagaljunk erre? Ha ideges vagy azt mashol is levezetheted.

Borzalmasan fogalmazol: "hogy bunkóság és saját kisstílűségeit fejezik ki?" Magyarázd mar el, ez mit jelent? Szórend, toldalekok stb. nem ez az egyetlen hely ahol hibásan irtad a mondandodat.

Lelehet pontozni, nem erdekel, egyszeruen a velemenyemet irtam le,

Koszonom.

2015. nov. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lol, nincs több mondani valóm, ha nektek ennyire nehezen megy a magyar nyelv értelmezése, azt az alapvető nyelvtani szabályt sem ismeritek, ha kérdőjel van a mondat végén, várj megmutatom ?, akkor kérdésről van szó, nem pedig fanyalgásról. Senkibe nem szoktam belekötni, belém kötnek de látom tényleg vagy nem magyarok vagytok,vagy ilyen nehéz felfogású vagy, vagy direkt bosszantotok?
2015. nov. 20. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!