Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pasi anno csúnyán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi anno csúnyán kihasznált és szivózott velem, közbe meg én szerelmes voltam belé, az jó ötlet, ha elmegyek pár hónap mulva a munkahelyére egy kigyúrt, helyes pasival, és ugy teszünk, mintha a barátom lenne?

Figyelt kérdés

Csak hogy lássa,vannak nála jobb pasik is és én nem sirok utána? Megalázó lenne ez neki? Csak akarom hogy érezze amit akkor én...azt akarom hogy égjen a pofája.

Röviden: hogyan lehet egy felfuvalkodott öntelt pasit beégetni? Várom az ötleteket! Köszi :)


2010. aug. 26. 17:07
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak simán rájön, hogy őt akarod megalázni és szánalmasnak fog tartani:)

Hagyd a francba! Nem ér ennyit sem

2010. aug. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Ha egy másik pasival mész oda az jön le hogy féltékennyé akarod tenni ezzel viszont még azt fejezed ki h te még mindig szereted... legegyszerübb elfelejteni őt de ha minden áron keresztbe akarsz neki tenni akkor a legjobb ötlet a saját fegyverével visszavágni neki!
2010. aug. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

már mért jönne rá? Közterületen dolgozik,régen is mászkáltam arrafelé,most ha megint megyek,mért jönne rá?

Azt akarom hogy lássa,milyen jó nőt szalasztott el...

2010. aug. 26. 17:11
 4/32 A kérdező kommentje:
hogy vágjak vissza a saját fegyverével?
2010. aug. 26. 17:11
 5/32 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyszerűen gyerekes. Élni kell az életed és nem foglalkozni az ilyenekkel. Szerinted őt érdekli az erőlködésed? Biztos van mlég rajtad kívül ezer lány.
2010. aug. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal, elég szánalmasnak fogsz tűnni, ha így akarsz visszavágni. És át fog látni rajtad sajnos. DE ha valóban túl tudod tenni magad rajta és el tudod felejteni, az lesz az igazán jó megoldás, mert már nem fog rád hatni, és ezt meg szokták érezni a pasik.
2010. aug. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Na és hol akarsz szerezni helyes, kigyúrt pasit, amikor még őt sem tudtad megtartani? Elmész a szexboltba és veszel egy szexet?
2010. aug. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

már túl vagyok rajta....pár hónappal ezelőtt történt

jó akkor úgy kérdem,melyik a jobb. ha dögösen kiöltözöm,smink,haj stb és egyedül megyek,felhuzom az agyát és utána meg visszautasitom

vagy ha helyes pasival megyek?

2010. aug. 26. 17:15
 9/32 A kérdező kommentje:
megkérem egy haverom h játssza el a pasim :)
2010. aug. 26. 17:15
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg ne menj el a munkahelyére. csak ott ahol mindenképp összefutnátok, ott haverkodj a többilánnyal, hogy lássa a pasi, téged mindenki szeret, és jófej vagy. amúgy meg ha szívózott veled, nem érdemelné meg, hogy itt törd a fejed rajta... aki velem szívózna, azt jól orrbavágnám :D nemhogymég fussak utána... Még mit nem!
2010. aug. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!