Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nézik le azokat a...

Miért nézik le azokat a fiúkat/férfiakat, akik nehezebben ismerkednek/csajozgatnak?

Figyelt kérdés
2015. nov. 20. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Az ember is csak egyfajta állat, mely törekszik a reprodukcióra. Ha egy hím, nem tud, nem képes, vagy nehezen boldogul a nőstények figyelmének felkeltésével párzási célból, akkor az a hím elbukott azon mivoltában, amire teremtődött, azaz az utódnemzésben, és így szánalmasnak fogják nézni, kiközösítik, elűzik a csordától, hogy magányosan, nyomorúságban halljon meg a préri közepén.
2015. nov. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Te most tényleg az állatokkal teszel hasonlatot?
2015. nov. 20. 14:34
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Akár mennyire nem tetszik így van, vagy te földönkívülinek gondolod magad?

Mégis miért keresnek párt maguknak elkeseredetten az emberek? Miért akarnak gyereket, családot alapítani? Belénk van kódolva.

2015. nov. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

#2 Igaza van!


Nézd meg azt, hogy mennyi kérdés kerül kiírásra arról, hogyha nem jó a szex a partnerrel, akkor ott kell hagyni!


Ezek után még van kérdésed?


Komolyan mondom, hogy jobb egyedül, mint egy kapcsolatban!

2015. nov. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenki nézi le őket. Engem például totál hidegen hagy, hogy mások sikeresek e vagy sem ilyen téren. Nekem bőven elég, ha én sikeres vagyok a csajozásban, van jobb dolgom is, mint hogy azzal foglalkozzak, h másoknak ez hogy megy.
2015. nov. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ki nézi le az ilyeneket? Mert én nem tudok olyanról akik emiatt lenéznének bárkit is. Akik nehezen csajoznak általában a félénkebb, vagy önbizalom hiányos emberek, max ők maguk hiszik hogy bárki is lenézi őket. De ez nem a valóság. Normális ember nem nézi le a másikat ilyen hülyeségek miatt.
2015. nov. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel?


Én is lenézem azokat, akiknek barátnőjük van, de mellé kaptak még egy 15 éves hitelt is a nyakukba, mert a lánykának nem felelt meg a szülőkkel lakás, saját házast akart! Persze pénzt azt a pasinak kellett előteremtenie!


Legyenek boldogok együtt, én is boldog vagyok egyedül. Nem zavarjuk egymás köreit!


Amúgy manapság mindenért lenéznek.


- ha nincs jó kocsid

- ha nincs jól fizető állásod

- ha nem akarsz gyereket

- ha nincs párod évek óra

- ha nincs tepsitelefonod

- meló után nem mész kocsmába sörözni a munkatársakkal

- és ha visszapofázol a főnöknek, hogy nem vagy hajlandó ingyen túlórázni!

2015. nov. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy aki valamiért lenézi a másikat, annak eleve nem tud érdekelni a véleménye, mert egy intelligens ember, belső harmóniával sose néz le valakit, főleg ha nem tehet róla. Én meg mindig azt mondom amit én a mi családunkban levő állapotokat nézve, hogy inkább sose születtem volna családba, anya-apa kapcsolatba, de ahol nincs gyerek ott is legtöbb esetben pár év után elhidegülnek többnyire és sokan el is válnak.
2015. nov. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!