Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy borulhat el egyes emberek...

Hogy borulhat el egyes embereknek ennyire az agya? (sz. Gépes játék)

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=Zy6laZtRkcM


Oké, hogy ezek kirívó esetek, de azért megdöbbentő.

Még jó, hogy csak a gépekben tesznek kárt, és nem másban, de olyat is láttam, hogy valaki a mellette ülőt billentyűzettel jó erősen pofán csapta.

Arról nem is beszélve, hogy az barom, aki azt a nagy TV-t tönkreteszi, az jó sokba kerülhetett. Vagy a gyerek, aki tönkreteszi a gépét, amit persze a szülei vettek.


Hogy borulhat el ilyen durván egyes embereknek az agya egy szimpla számítógépes játéktól? Mert még ha erős függők lennének és megvonási tünet lenne, még azt mondom, megértem és pszichológus. De így??


Nektek mi a véleményetek? Nem durva?

Ahogy az is, ahogy tönkreteszik a drága cuccokat.



2015. nov. 20. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy nem függők, ez honnan látszik?


"Vagy a gyerek, aki tönkreteszi a gépét, amit persze a szülei vettek. " És hol vannak a szülők? Pl. a német gyerekéi. Nem hallják, hogy ordít?



És ki vette fel ezeket? Néhányat biztonsági kamera, de a többit?


És nincs nekik családjuk?



És hogy magyarázták, hogy miért verték szét a cuccukat? A szülők nem kezdtek gyanakodni?



Sok itt a kérdés.

2015. nov. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kidobta az ablakon a konzolt XDDDD ez se dolgozott meg érte képzelem...
2015. nov. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=BFiLhp3AiRU

Ezt is nézd meg xd föleg az utolso.

Ezek beteg emberek,ennyi.

2015. nov. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen rage-em, csak én nem a gépem törtem el hanem a bal kezem. Teljes erőből megütöttem a betonfalat. Van ilyen, ha az embernek alapból szar napja van, és csak azért ül le, hogy végre azt csinálja amit akar, majd abban is szar akkor betelik a pohár
2015. nov. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer utcán csináltam. A telómon játszottam és pont jött is a BKV lekéstem mert idegeskedtem a játékon és telierőből megrúhtam az oldalát, a busz még meg is állt hogy mi van mindenki engem nézett.
2015. nov. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!