Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Semmiben sem vagyok ügyes!...

Semmiben sem vagyok ügyes! Béna vagyok hiába akarok valamit elérni! Semmiben sem vagyok tehetséges! Nem tudok jól rajzolni nincs logikám lassubb is vagyok mint a többi stb! Már nagyon unom mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
2015. nov. 10. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Olvass pszichológiai szakkönyveket, hogy minél pontosabban felismerd azokat az embereket akik dominánsak szeretnek lenni,

és helyzetekhez alkalmazkodva fordítsd elônyödre, hogy mások dominánsnak, vezetônek gondolják magukat melletted.

2015. nov. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Amúgy majd kinövöd... Kezdj el valami sportot, ami tetszene, attól megjön az önbizalmad, és egyből rájössz, hogy mennyire nem igaz, amit a kérdésben megfogalmaztál.
2015. nov. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hány éves??? Én 24 ev alatt nem nőttem ki! Semmihez sem értek, s bármihez nyúlok tönkremegy... 1xűen szerencsétlenek vagyunk!
2015. nov. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

akkor beiratkozol egy rajtanfolyamra és megtanulod a jobbtól azt amit ő is tud.

minden képesség fejleszthető.

de ha nincsen meg benned,akkor viszont nem logikus hogy te pedig elvárnád ezt tanulás és önfejlesztés nélkül.

ha pedig lusta vagy elsajátítani az adott képességet,akkor meg értelmetlen a kérdésed.

2015. nov. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
13 éves lány vagyok. De nem úgy értve vagyok béna hogy mindent elcseszek vagy szerencsétlen vagyok hanem semmibe sem vagyok ügyes!! :(
2015. nov. 11. 15:02
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!! Főleg te utolsó :) Igazad van csak egy kis szorgalom és önbizalom kellene. Mindent ki kell próbálni. Mert így sose fogok semmit elérni :)
2015. nov. 11. 15:10
 7/7 Márciuska válasza:
Egyetértek, szorgalom és önbizalom kell, és fejleszteni a képességeidet. Az önbizalom viszont sokszor a környezeteden is múlik, rengeteget tud rontani az ember önértékelésén, ha a körülötte élők nem dícsérik meg azt, amit jól csinál, vagy folyton szóvá teszik azt, amit rosszul csinál. Szerintem először is keresd meg, mi az amit szeretsz, ez a legfontosabb, mert amit szeretsz csinálni, abban lesz erőd fejlődni és lesz okod szorgalomra és kitartásra. Emellett próbáld megfigyelni, miben tudsz másoknak segíteni. Ha segítettél valakinek olyasmiben, amit az illető egyedül nem tudott volna elvégezni, vagy nehezebben tudta volna megcsinálni, az büszkeség és öröm lesz számodra, és máris erősödik tőle az önbizalmad. Tudatosan figyelj arra, amit csinálsz, és vegyél észre minden olyan apróságot, amit jól csináltál. Az emberek többsége sokszor észre sem veszi azt, amit jól csinál, csak azt, amit rosszul, mert a csalódás erősebb élmény. Figyelj és keresd az életedben azokat az apró dolgokat, amiket sikerült megcsinálnod, és dícsérd meg magad érte. Fel is írhatod egy füzetbe. Gyűjtsd a sikerélményeket. Meg fogsz lepődni, mennyi mindenben vagy igenis ügyes, amit észre se vettél eddig.
2015. nov. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!