Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor fog már megkomolyodni?

Mikor fog már megkomolyodni?

Figyelt kérdés

Tesóm 18 éves de 6 éves szinten van az esze. Nem tud megkomolyodni. Állandóan csak idegesít engem. Én 13 éves vagyok de nem csinálok olyan baromságokat mint ő. Nálunk úgy van, hogy a kutyaetetésr 1 hónapig én csinálom és utána egy hónapig a tesóm. De amikor ő van soron mindig azt mondja, hogy "etesd meg a kutyát hülyegyerek, vagy megbánod" én kiviszem inkább a kutyakaját mert én SZERETEM a kutyám nem úgy mint tesóm.. 18 évesen nem volt barátnője és szerintem nem is lesz. Egész nap itthon gépezik és nem csinál semmit. Tegnap este 22 órakor mentem aludni mert már nagyon fáradt voltam ő meg ezt mondja "hülyegyerek te már alszol? Nagyon hülye vagy" aztán kb. délután kel fel.. Én mindig segítek a házimunkában, a fát segítek apunak összevágni, kutyát sétáltatok napi 3-szor,tanulok és még gépezek a maradék időmben. Ő meg gépezek és alszik és engem cseszeget. Nem ártottam neki soha. De ő mindig piszkál, leidiótáz, meg hát ütöget, rúgdal. Kikészülök tőle.. És még ő akar Pitbull kutyát meg huskyt.. A frászt. Saját magáról nem tud gondoskodni nemhogy egy nagytestű kutyáról. Én jobban odafigyelek, hogy a kutyámnak meglegyen mindene. Pedig sokkal fiatalabb vagyok nála. Kaptam egy új telefont LG G3-at.Egy plüssállattal kidobta a kezemből és betört a vadiúj telefon képernyője..Megtudnám ölni.. Tudom, hogy nem szép dolog de már tönktetesz..

Köszi a válaszokat! :)

13/L


2015. nov. 21. 15:42
 1/1 anonim ***** válasza:
szüleid mit szólnak ezekhez?
2015. nov. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!