Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom már sohasem fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom már sohasem fog megkomolyodni?

Figyelt kérdés
Idősebb vagyok nála 1 évvel (27 vagyok). Most végez az egyetemmel. De amióta kikerült a koleszból, és a Deákon lakik, minden hétvégén elmegy bulizni, kocsmázni, kimozdulni egy haverjával. Ő azt mondja, hogy nagyon szereti ezt a környéket, úgy érzi eddig be volt zárva az egyetemi kolesz környékére. Hív engem is mindig, de mivel én már dolgozom, hétvégére nagyon fáradt vagyok. Nála, mivel hangos a környék, nem is tudom kipihenni magam, így inkább hazamegyek szüleimhez, még náluk lakom. Amúgy végre örültem hogy végez az egyetemmel, elkezd dolgozni, lehet egy nyugodt életünk, eljegyzés, házasság 2 éven belül, de ő nem igazán akar megkomolyodni ennyi idősen. Bár ő is szorgalmazza az összeköltözést, arról hallani sem akar, hogy vegyünk közösen egy lakást már, mert amennyi bérleti díjat fizetnénk, mehetne a hitelbe. Mindig azzal jön, hogy még azt sem tudja hol fog dolgozni, várjunk még ezzel. Miért ilyen komolytalan, nem tudok vele tervezni?!

2015. jún. 13. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem meg te nagyon megakarod őt fogni,ami nem jó hosszútávon.Lehetnél te is lazább.
2015. jún. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nincs konkrét munkája,nem csoda ha nem akar tervezni.

Itt a nyár,bulizzatok!

Lassan talál melót és leülhettek beszélgetni a jövőről.

2015. jún. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Persze hogy megfognám, ő életem szerelme meg 27 éves vagyok már nem leszek fiatalabb. Ketyeg a biológiai órám.
2015. jún. 13. 15:00
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
bocs ha offolok! de minden 27 körüli NŐ, hölgy, csaj így gondolkodik?!?! XD Ketyeg a biológiai óráám! hát bakker azért nem kell annyira kapkodni!!! de ezt persze meg kell beszélni meg több mindenen múlik de az ilyen korú csajok mindig pánikolnak ezen!? (úgyveszem észre) Többiek h látják?
2015. jún. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én még idősebb vagyok ennél egy picit,de nem pánikolok.Nem kell...olyat kell választani,akivel ilyen téren is egy hullámhosszon vagy,különben a fene megette.
2015. jún. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez még nem volna tragikus: "Ketyeg a biológiai órám" - de hogy ennyire kilátszik.... én se vállalnálak be.

Nehéz hinni abban a nagy, őszinte szerelemben.

2015. jún. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 omba ***** válasza:

Én is életem nagy szerelme vagyok a kedvesemnek - kölcsönös - amióta rommá tört az autóm, naponta kétszer egy órával többet villamosozik, de itt alszik minden este.


Sajnállak, hogy ez neked kimaradt az életedből, tulajdonképpen mire alapozod azt, hogy ő is családot, gyereket akar veled?

2015. jún. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs a komolysagaval.
2015. jún. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Te ismered mennyire komoly alkat.

Én pont 26 éves koromig jártam el haverokkal sörözni/bulizni, aztán teljesen "leszoktam" róla. De van aki igényli a társaságot, az ökörködést.

2015. jún. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!