Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Túlságosan gyerekes vagyok,...

Túlságosan gyerekes vagyok, emiatt sokan bolondnak tartanak (vszeg igazuk van), és ez zavar. Hogyan tudnék megkomolyodni?

Figyelt kérdés

2014. júl. 8. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy??
2014. júl. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne zavarjon, hogy az vagy.

Én, közel az 50-hez is gyerekes vagyok, ám ezt csak az utóbbi 5-6 évben mertem csak igazán felvállalni. Régebben én is próbáltam elnyomni magamban, és komolynak mutatkozni, de szenvedtem miatta. Mióta merek önmagam lenni, és nem félek tőle, hogy mit gondolnak mások, azóta sokkal jobban érzem magam. Ez a felvállalás más téren is magabiztosabbá tett, sokkal nyitottabb és felszabadultabb lettem.


Viselkedj úgy, ahogy belülről fakad, fogadd el, és szeresd magadban a gyerekességet, mert úgy elégedettebb és boldogabb ember leszel.

2014. júl. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!