Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit éreztek amikor szerelmesek...

Mit éreztek amikor szerelmesek vagytok? Hogyan alakul ki ez az érzés?

Figyelt kérdés

2015. nov. 21. 16:00
 1/5 anonim válasza:

Megláttam őt, és másnap barátainkall voltunk eggyüt egész nap kedveskedett hülyéskedet viccelődtünk meg mknden, nem tudom hogy alakul ki egyszerüen csak árzi az ember hogyha vele van nagyon boldog már kicsattan látszott is rajtam ez tavaly kezdődött kb, majd most nyáron nagyon jóba lettünk és mások is mondtk kérdezték hogy szerelmes vagyok e az illetőbe mert mindenkin látszik az ha valakibe szerelmes pl én izgulok ha vele vagyok hátha rosszat mondok, mindig amikor ir nevetek mindenen szinte..:))őszintén mondom tényleg nem tudom hogyan alakult ki, de egyrészt jó érzést másrészt nem:))tudom nem erre voltál kíváncsi de a kérdésnek megfelelően adtam vala,i választ!

Remélem akibe szerelmes vagy viszont érez utánnad,és boldogok lesztek és ne görcsölj semmin!

2015. nov. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hatalmas boldogságot! :) Nem tudom leírni az érzést,fantasztikus,először zavarban voltam mellette.

Csak rátudok gondolni.

Nem tudom pontosan hogy alakul ki én csak megláttam és egyből megszerettem. :)

2015. nov. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hevesen ver a szívem, ha meglátom, és majd kiugrok a bőrömből a boldogságtól. Nem akarok elszakadni tőle, s ha mégis muszáj, akkor rögtön nagyon-nagyon hiányzik. A gondolataimat kitölti, maximum percekre tudom csak elfelejteni, s egy állandó felfokozott állapotban várom a következő találkozást. Ha együtt vagyunk, mintha kissé részeg lennék, zsibbadt boldogságban bújok hozzá, állandó késztetést érzek, hogy a testével érintkezzek, az illatát érezzem. Nem tudom, másnál hogy alakul ki, nálam nem első látásra, hanem néhány találkozás, beszélgetés után erősödtek fel a leírt érzések.
2015. nov. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Számomra maga a rettenet. Hányás, hasmenés, remegés, ájulás.Maga az őrület. Érdekesség: 40 éves múltam, volt néhány férfi az életemben. Akikbe szerelmes voltam, azoknak az arcát nem tudom felidézni emlékeimből-innen is tudom, utólag, hogy szerelem volt.
2015. nov. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rosszat, undort, egyebet.
2016. jan. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!