Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legjobb barátság marad vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátság marad vagy párkapcsolattá alakul?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk legjobb barátok. Neki volt már egy kapcsolata azóta, nekem pedig több randim, de kapcsolatom nem.

Furán hangozhat, de 6 év után elkezdtük mondani, hogy nem akarjuk elveszíteni a másikat (és ezt ő is mondta nekem :)) összekulcsolni a kezünket(1 hónapja kb), és múltkor többször át is ölelt amikor átmentem hozzájuk(1 hete), a combomra tette a kezét, stb. (Viszont még sosem puszilkodtunk, máig sem)

A találkozásunk után már rögtön este beszéltünk, és akkor még minden rendben volt. Másnap már elkezdett kerülni.

Régen én voltam belé szerelmes, és azt hiszem, még most is így van.

A női megérzésem azt sejteti, hogy ő is ezt érzi.

És ha igen, akkor mit lépjek? Ha az lépésnek számított, akkor ő mostanában keresi velem a testi kontaktust.

És ha előkészítenék egy "romantikus" estét és megcsókolnám, azt...hogy tegyem? Egyáltalán jó ötlet? Nem félek attól, hogy tönkre tenné a kapcsolatunkat, inkább attól, hogy hogyan reagálna rá.

16/L



2013. nov. 10. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Tedd meg. Ne kérdezd. Nincs veszteni valód hidd el tapasztalat. Ha más nem de lehet hogy barátság lesz extrákkal.
2013. nov. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. nov. 10. 18:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs mit. :) Ezt így senki nem tudja megmondani korrektül hogy mi lesz ha... Meg kell próbálni. Ha hiszed ha nem jobban fogod bánni ha meg sem próbálod. Ja és az hülyeség hogy vége a barátságnak ha vonzódtok egymáshoz. Az megmarad csak egy kis extra is lesz belevíve a dologba amit nem szabad túl komolyan venni. Idővel úgyis elválik hogy ez kapcsolat lesz vagy barátság (némi extrával). :)
2013. nov. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!