Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mitől alakul ki egyik napról...

Mitől alakul ki egyik napról a másikra az az érzés, hogy 1-2 étel szinte kifordul az emebr szájából?

Figyelt kérdés

Töprengek már egy ideje ezen, mert utóbbi időben valamiért pár olyan egyszerű ételtől, amit korábban szerettem és megettem simán, egyszerűen a hideg kiráz és nagyon nem eszem meg őket szívesne.

Totál egyszerűekre kell gondolni, pl. borsófőzelék vagy paradicsomos káposzta. Nincs másképp főzve meg semmi, de ha aznap épp ez van ebédre, a hideg futkos a hátamon, megeszem persze, mert azért főzték, de valahogy csak nem esik jól. Ötlet?


2015. márc. 2. 19:45
 1/3 megadeth18 ***** válasza:
51%
Nem vagy elég éhes, csak megszokásból eszel, ezért válogatsz. Ha sok ideig nem táplálkozol és/vagy nehéz fizikai aktivitást/munkát végzel, akkor farkaséhes leszel, és jól fog esni az a tál borsófőzelék, hidd el. Az éhes ember mindent megeszik, ami ehető, a válogatás a sznoboknak van, de ők olyanok is.
2015. márc. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem lehetsz terhes?
2015. márc. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2. maximum gondterhes


1. akármi mást szívesen megeszek, ebédidőre éhes vagyok, azét meg hadd ne kérjek elnézést már, hogy nem mélyszegénységben élünk, hogy egy tányér főzelékért már imát kelljen mondani. 1-2 ilyen étel van csak és pár hónapja nem bírom őket megenni jó étvággyal, pedig nincs hetente az főzve se, ezért nem értem a dolgot.

2015. márc. 2. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!